Melek Kartı (Başmelek İsrafil)

0 71.497

Başmelek İsrafil

Kendini, sevdiklerini, hemde başkaları (hayvanlar dahil) için zihinsel, ruhsal ve bedensel olarak şifayla ilgili dualarını duyduk. Ben Şifa’nın Başmeleği İsrafilim; Yüce Allah’ın izniyle. Senin tüm zihinsel, ruhsal ve fiziksel sağlığın ile ilgili sorunlarını gidermek  için yanındayım. Benden yardım istediğin her an rahatsızlıklarını gidermen, sağlıklı beslenmen (sigara, içki, kilo v.b) sana zarar veren ne varsa azaltman ya da tamamen bırakmana bedenini iyileştirmene, sağlıklı  güzel bir yaşam sürmen, egzersiz yapman gibi motivasyonunu artırmak gibi konularda istediğin her zaman  yardım etmek için yanında olduğumu bil. Yaşam amacın şifa vermek ise hangi alanda olursa olsun senin anlaman, bilmen, hissetmen için her yönden destek veririm, istersen seni eğitim almaya yönlendiririm. Ben Başmelek İsrafilim sen istediğin takdirde  eylem ve kelimelerinle sana rehberlik ederim.

Kısa bir şifa çalışması:

Şifa çalışmaların için; “Yüce Allah iyileştirici enerjisini gönderir ve senin vasıtanla İlahi ışık sevgi kanalı olmandan mutluluk duyduğumu bilmeni isterim.” Benim enerjim Zümrüt yeşili renktedir. Bu rengimi şifaya ihtiyacı olan kişinin bedeninin tüm hücrelerine aktığını, etrafını sardığını imgele ve o kişiyi iyileşmiş gibi gözünde canlandır. Bu ışığımı görmesen de onun iyileştirici gücünü başarıyla çağırdığını bil. Böyle bir yardıma her ihtiyacın olduğunda beni çağır. Hemen yanı başında olacağım. Ve Öyle de Oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Başmelek İsrafil

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.