Melek Kartı (Çocuklarla Yakın Bağın Var)

0 55.613

Ben senin Çocuklarla Özel Bir Bağın Olduğunu  Bilen Meleğim…

Bu kart kendi içindeki çocuk, çocukların ve diğer tüm çocuklarla yakın bir bağın olduğunu ya da çocuk sahibi olma talebiniz ile ilgili sormuş olduğun bir soruya yanıt olarak gelir. Sen kendi içindeki çocuk, kendi çocuğun dahil psişik ve ruhsal yetenekli tüm çocukların ilgiye, şefkate, sevilmeye onları sevgiyle kucaklayıp sarılıp sarmalanmasına ihtiyaçları olduğunu biliyor ve onlara önem verip çok seviyorsun.

Çocukları gördüğünde içinden akıp gelen o koşulsuz sevginle yüreğinden, onun o küçük güzel yüreğine sevgiyi akıttığında onu ve içindeki çocuğu besleyip büyüttüğünü ve çevrene ışık olacağını göreceksin. Çünkü onların hepsi parlayan birer yıldızlar. Eğer çocuğun yoksa bir hamilelik dönemi ya da evlat edinme durumun söz konusu olabilir.Yaşam amacın ise değerli çocuklarımıza her yönden yardım etmeyi psişik güçlerini ve ruhsal yeteneklerini ortaya çıkarmalarına yardım etmek olabilir. Kendini çocuklara yardım etmeye çağrıldığını hissettiğin de her türlü tüm desteğimin seninle olacağını bil. Ben Başmelek Metatronum. Onların pırıl pırıl parlaması için ve çok iyi bir gelecekte yaşamaları ve tüm ihtiyaçlarının karşılanması için

benden yardım istediğinde sana ihtiyacı olan çocuklara daha çok

zaman ayırıp seni yönlendirdiğimi bileceksin.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Çocuklarla Yakın Bağın Var

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.