Melek Kartı (İşaretler’in Farkında Ol)

1 78.169

Ben Sana Gelen İşaretler’i Farketmen için Yardımcı Olan Meleğim

Yüce Allah’tan ve meleklerden yardım için istekli olman bizleri çok mutlu etti. Senin yaşamında neye ihtiyacın olduğunu Yüce Allah’ın ve meleklerin bildiği doğru, ancak Yüce Allah seni ve herkesi özgür iradeyle yarattığı için iradenle yaptığın seçimlere müdahale etmek için önce senden izin vermeni bekliyorlar. Şimdi yardım istediğin ve duaların için sana destek olmaktan çok memnun olduğumuzu bil. Sürekli tek başına sorunlarına cevap ve çözüm bulmaya çalıştığını biliyoruz. Sorduğunuz soruları cevaplamak, size rehberlik etmek, istekleriniz, niyet ve taleplerinizi gerçekleştirmek için her zaman sizinleyiz. Çünkü niyetinin tertemiz olduğunu biliyoruz. Kendine biraz zaman ayırıp sessiz kaldığında iç sesini dinlediğinde istediğin cevapları alacaksın. İsteklerinizi, dualarınızı içinizden geldiği gibi ister yazın, ister içinizden ya da yüksek sesle söyleyin hiç fark etmez. Önemli olan sadece istemiş olmanız. Rüyanızda, içgüdülerinizle, hislerinizle,  görüntülerle ve işaretler’le sana tekrar tekrar kuvvetle gelen duygu, düşüncelerinin ve izlenimlerinin rehberliğimiz olduğunu fark et. Onlar Yüce Allah’ın ve bizim sana açık mesajlarımızdır. İlahi rehberliği izlerken destek almaya açık ol ve sürekli korunduğunu bil. Çünkü çok seviliyor ve destekleniyorsunuz. Ve öyle de Oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – İşaretlerin Farkında Ol

  1. Özgün diyor

    Zenginlik ve herşey hakkında enerji ve sifalanmayi Aysun uyaniktan istiyorum vekaletimi yüce Allah’ın izniyle ve yardımıyla verdim dünya durdukça her ne enerjisi ve şifası hakkında enerji almayı ve sifalanmayi Aysun uyanika bıraktım inşallah olur teşekkür ederim Allah razı olsun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.