Melekler ve Melek İşaretleri

5 246.482

Melekler ve İşaretleri Heryerde…

Meleklerin bizlerin yanında ya da çevremizde olduklarını gösteren işaretler vardır.  Dikkatimizi biraz vererek bu işaretleri görüp bir takım mesajları alabiliriz. Aslında  onlar her zaman bizim yanımızdadırlar ve yanımızda olduklarını hissettirmek için bizleri sevindiren, huzurlu hissettiren bazı işaretler bırakır ve de gösterirler. Melekler ve işaretleri inanılmaz şekilde etrafımızda yer almaktadırlar.

Melek İşaretleri;

 • tüyler,
 • bulutlar,
 • bozuk paralar,
 • gökkuşağı
 • sayıların içindeki gizli anlamlardır.

Tüyler

Kuş TüyüMeleklerin yolladığı sonsuz ve sınırsız sevgiyi görebileceğiniz mesajlardan biri tüylerdir. Melekleri kanatları olan semavi varlıklar olarak bildiğimiz için bize tüy yollamaları onların en yaygın iletişim yollarından biridir. Şu zamana kadar melekler, tüylerini bize bir şekilde göstermiş olabilirler ancak farketmemiş olabiliriz. Çevremize daha dikkatli bakarsak eğer, verdikleri mesajları çok rahat görebileceğinizi söyleyebiliriz.

Kuş olan yerlerde tüylere rastlamak çok olasıdır. Ancak kastettiğimiz tüyler onlar değillerdir. Meleklerin tüyleri hiç olmadık yerlerde karşınıza çıkan tüylerdir. Melekleri daha derinden hissetmeye ve onlarla zihnimizde güçlü bağlantı kurmaya başladıktan sonra hiç beklemediğiniz yerlerde daha çok tüy görmeye başlayabilirsiniz. Melekler bize ve dünyamıza yardım etmek için her zaman hazır beklerler. Cam ve kapıları tamamen kapalı olan bir ortamda ansızın beliren ya da hiç beklemediğimiz bir anda önümüze uçup gelen tüylerle karşılaşırsak eğer, işte o zaman meleklerimiz bizleri selamlıyor demektir.

Bulutlar

Gökyüzüne baktığımızda  bazen melek kanatları ya da melek şeklinde bulutlarla karşılaşabiliriz. Meleklerin en sevdiği iletişim yöntemlerinden biri de bulutlardır.

İçiniz sıkıldığında veya bir çıkış yolu aradığınızda hatta genel olarak herhangi bir sorunuz olduğunda bulutlara bakmadan kalbinizin derinliklerinden sorunuzu iyice düşünün. Daha sonra engin ve derin gökyüzüne bakarak bulutların size verdiği mesajı anlamaya çalışın. Onların size problemlerinizin çözümlenmesi için mesaj verdiklerini görür ve hissedersiniz. Ayrıca yüreğinize odaklanarak Sevgili meleklerinizden konunuz her ne ise yardım talebinde bulunursanız sizlere her zaman yardıma hazırlardır.

Melekler bulutları kullanarak çok farklı iletişim yöntemleriyle size ulaşabilirler. Yeter ki bizler farkında olalım. Kendi suretlerinde yani “Meleğe” benzer şekiller gördüğünüzde onların sizi selamladığını söyleyebiliriz. Bu mucizevi imgeler sayesinde içinizin nasıl huzurla dolduğunu hissedeceksiniz.

Bozuk Paralar

Bozuk ParaYolumuzun üzerinde bir çoğumuz bozuk paralara muhakkak denk gelmişizdir. Melekler, bozuk paraları gören kişilere bir şeyler anlatmak istiyorlardır.

Bozuk paraların üzerinde bazen hiç beklemediğimiz işaret ve sembollerle karşılaşabiliriz. (Yabancı paralar gibi)   Bu sembolleri ve işaretleri dikkatli bir şekilde okuyup, bize gönderilen mesajı doğru yorumlayabilirsek eğer, kafamıza takılan soruların netliğe kavuşmasını ve hatta çözümlenmesini sağlayabiliriz. O nedenle yerde bozuk para gördüğünüzde mutlaka alın. Çünkü Yüce Allah’ın sonsuz bolluk ve ve bereketinin size geldiğini gösteren  mesajıdır. Yerde para (beş kuruş, on kuruş her ne kadar ise) bulduğunuzda kollarınızı açın ve deyin ki:

” bolluk ve bereket bana akıyor buna samimiyetle inanıyorum ve ben bunu alıyorum şimdi bolluk ve bereketin bana gani gani akacağını biliyorum  ve şükürler olsun deyin.” Bu parayı çantanızda veya cüzdanınızda ayrı bir yerde saklayın.

İşte bunu için beklemediğimiz bir anda bozuk para görmek ‘Melek’ lerin bizimle olduğunu ve evrenin bizim için bir planı olduğunu gösteren işaretlerden biridir.

Gökkuşakları

Bildiğiniz gibi gökkuşakları içlerinde bir çok renk barındırırlar. Aynı şekilde  meleklerin de renkleri vardır. Meleklerin renklerini gökkuşağının o eşsiz yansımasılarında görebildiğimiz için Meleklerin kendilerini bu şekilde hatırlatmaları da en sevdikleri yöntemlerinden biridir.

Gökkuşağını  görüp de sevinmeyen ve mutlu olmayan pek fazla insan yoktur. Melekler,  insanların bu muhteşem renkleri  görünce çok fazla keyif aldıklarını ve benliklerinin çok hoş  inanılmaz iyi bir hisle kaplandığını bilirler. Bu nedenden gökkuşağının pırıl pırıl renkleri ile içimize huzur ve mutluluk yüzümüze gülümseme yayılmasını sağlarlar. Hatta dilek bile tutulur.

Gökkuşağı dışında gözümüze bazen yoldaki bir levha, araçların üzerindeki bir yazı, ışık yansımaları ya da parlamaları çarpabilir. Bu yansımalarda onların sizi dinlediklerini ve aynı zamanda yardım için çok yakınınızda olduklarını hatırlatmanın başka bir yoludur. Hayırlı bir şey düşündüğünüzde kafanızdaki acaba mı sorusunun kaldırılması olarak düşünebilirsiniz. Çünkü onlar size bu o göz alan muhteşem pırıl, pırıl parlayan ışık yansımalarıyla  onay vermektedirler.

Sayılar

SayılarMelekler bizlere istediğimiz takdirde yaşamımızda her konuda rehberlik etmektedirler. Sayılar ise bu rehberlikte en iyi mesaj  verme yöntemlerinden biridir.

Zamanla sayıların anlamlarını anladıkça gösterdikleri mesajları çok daha kolay yorumlayabilir ve hayatımızda kolaylıkla uygulayabiliriz. Aradığımız soru ve cevaplar aslında gözümüzün önünde olabilir. Her zamanki gibi dikkatle an’da kalarak,  mesajları görmek ve yorumlamak bizim bir çok konuda maddi ve manevi huzur bulmamıza ve rahatlamamıza sebep olacaktır.

Meleklerin gönderdiği en yaygın işaretler sayı dizeleridir.  örnek olarak  111 , 777, 999, 888 gibi dizeleri etrafta görmemiz çok olasıdır. (Mesela 888 sayısının anlamı: Evrenden finansal destek aldığını paranın size aktığını gösterir hayırlı bir işarettir.) Bu sayıları apartman numaralarında, ürünler üzerinde, faturalarda, araç plakalarında, saate baktığımızda  ya da telefon numaraları gibi yerlerde görebilirsiniz. Sayıları size kısaca tekrar paylaşıyoruz.

1- Düşüncelerin derhal gerçekleri oluşturuyor. Ne düşündüğüne dikkat et! Arzu ettiklerin üzerine odaklan.

2- Melekler seninle birlikte.

3- Aydınlanmış üstatlar sana istediğin konuda yardım ediyorlar.

4- Ne düşünüyorsan meleklere bırak. Dualarını duydular ve sana yardım etmekteler.

5- Doğru yoldasın ve devam et!

6- Endişelerinizi  ve istediğiniz konuyu  Yüce Allah’ a bırakın.

7- Bir mucize olmak üzere, fırsat kapıları açılıyor.

8- Bolluk ve zenginlik sana doğru geliyor. Bu sayı aynı zamanda sonsuzluğu temsil eder.(Özellikle yaşam amacı için)

9- Hayatında bir amaç belirle ve ona yoğunlaş. Işık işçisi şimdi görevinin başına geç. Eylem zamanı.

0- Yüce Allah’ ın sevgisi seninle. Yüce Allah kelimelerle güven veya İlahi rehberlik ile senin dikkatini çekiyor.

Sizlerde  gördüğünüz  rakamları birleştirerek  meleklerin mesajlarını kendiniz yorumlayabilirsiniz. (İç sesiniz ve hislerinizle) Çünkü mesajlar kişiye özeldir. İçinizde kalben ne hissediyorsanız odur.

Sayıları yaşantınızda kullandıkça  işaretleri çok daha kolay anlayacak size kendinizi çok mutlu ve keyifli hissettirecektir.

SAYILAR İÇİN DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Sevgide ve Işıkta Kalın…

Teşekkürlerimizle

 1. A.Ç. diyor

  Koruyucu melegime bir soru yönelttim ve sordum.ondan once mavi bir mum yakmiştim.soruyu sordum ve bekledim mumun kenarinda once 4 rakami altinda 3 rakamıni gordüm.4 daha buyuk 3 ise biraz daha küçüktü.bu ne demek?yardımcı olur musunuz?

  1. Suna gül diyor

   İşten eve dönünce 20 30 dk yürüyorum havadan hep tüyler uçuyor ve avucumu açınca tamda avucuma düşüyor bu durum beni çok mutlu ediyor

 2. Ali diyor

  Buluttan kapı ve anahtar gürdün anlamı

 3. moonlighgt diyor

  ara sıra evimde tüğler bülüyorum buda beni güvende hissettiriyorrr…

 4. Büşra diyor

  Bu konu üzerinde arkadaşımın annesiyle bugün konuştuk bazı sebeplerden dolayı ağlıyordum ve o sıra dua ediyordum sonra bulunduğum mahallede tüm elektrikler kesildi ve birkaç saniye sonra geri geldi bunun anlamı nedir acaba

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.