Sayılarda 9’li Kombinasyonlar Neler Anlatıyor? 

0 19.886

991 veya 919 – Düşüncelerinin bir ürünü olarak yeni bir kapı açıldı. Eskiler kapanıyor ve geride kalıyor yerine yepyeni bir şeyler geliyor. Büyük dönüşüm içerisine giriyorsun…

992 veya 922 – Tanrı seni unutmadı! Yakın zamanda bir kayıp yaşadıysan üzülme, bu bir iş, ilişki ya da başka bir şey olabilir. Yenilenme dönemindesin ve yerine yenisi geliyor olacak. Endişe etme ve sisteme güven. Tam bir yenilenme dönemi senin için başlıyor, her şeyin iyi olacağına inan.

993 veya 939 – Hayatında sana artık hizmet etmeyen, duygu, düşünce ve olayları bırakmalısın. Korunduğunu bil ve korkma! Kendinle ve geleceğin ile ilgili olumlu şeyler düşün çünkü düşüncelerin geleceğini oluşturuyor. Düşüncelerini sevgiyle değiştir, değişimden korkma ve iyi olacağına inan!

994 veya 944 – Geçmişi ve biten şeyleri geride bırak, bir kapı kapanır biri açılır. Melekler sana açılacak yeni kapılar üzerinde çalışıyorlar ve bu geçiş döneminde üzülmemen için sana yardımcı oluyorlar. Olan olaylar aslında ettiğin dualara cevaben gerçekleşiyor korkma!

959 veya 995 – Değişim yaşamak için geçmişte yaşamaktan kurtulmalısın, eskiye takılmayı bırak, akışta kal. Yeni ve güzel olan gelmesi için bazı eski şeylerin gitmesi gerekir, sevgiyle eski olana veda etki yeni güzellikler hayatına gelsin.

966 veya 996 – Bazı eşyalara fazlaca bağlısın, ondan kopmalısın eğer fazla tutunmazsan daha iyi şeyler yoluna geliyor olacak. Beklentilerini bile aşacak yeni maddi şeylere sahip olabilirsin, sen en iyisini hak ediyorsun.

977 veya 997 – Gerçekliğinle uymayan hayatındaki bazı şeyleri hayatından çıkarıyorsun ve çok daha temiz ve dürüst bir yola başlıyorsun. Yaptıkların takdir ediliyor…

998 veya 988 – Ardı ardına gelecek değişimler başlıyor, hayatında bir dönemin sonuna geldin ve bu sonlanmaları başkaları takip ediyor olacak. Hayatında birçok şey yavaşlamış hatta durmuş olabilir, endişelenme ve korkma bu değişimler yeni şeylerin başlaması için gerekli.

900 veya 909 – Yaradan’dan gelen ve hayatında sonlanan bir bölümün ilahi bir rehberliğe sahip olduğunu gösteren bir mesajdır. Hiç bir şey asla tamamen kaybedilmez. Ölüm yoktur, ve kazalar da
yoktur. Hayatında yaşadığın be değişim, aslında ettiğin duaya bir cevaptır. Tanrı senden herhangi bir şeyi almadığını veya bu kaybına “sebep’ olmadığını bildiriyor. Bu değişime dahil olan herkesi affetmeye hazır ol ki bu döneme güzel bir başlangıç yap.

Melekler ve Melek Sayıları & Sayılar Bize Ne Anlatıyor?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.