Sayılarda 8’li Kombinasyonlar Neler Anlatıyor? 

0 22.072

811 veya 881 – Hayatında önemli bir dönemin sonuna yaklaşıyorsun. Eğer hayat seni son zamanlarda yorduysa, yakında iyileşeceği veya daha iyi bir şeyle yer değiştireceği için mutlu ol. Bugünlerde akışta kaldığından emin ol, çünkü değişim seni iyi bir yere doğru götürüyor.

822 veya 882 – Bir kapı kapanıyor ama bir kapı açılacak. Bu aralar iç güdülerini yakından dinlediğinden emin ol, sana rehberlik gelecek ve bu dönemde gitmen gereken yönlere yönlendirileceksin.

883 veya 833 – Evren sana “Devam et” diyor iyi düşünceler oluştur ve bunlara güzel duygularda ekle, hayat görüşünde bazı değişiklikler yapabilirsin, sen herkesten ayrı değilsin tüm yaratılanlar birdir.

884 veya 844 – Hayatında bir dönem bitiyor ama üzülme her bitiş bir başlangıçtır, rehberlik sana gelecek sadece takip et ve akışta kal!

885 veya 855 – Bir değişime çok yakınsın korkma, bu değişim boyunca biz melekler seninleyiz.

886 veya 866 – Maddesel dünyada bir şeyler değişecek eğer elden çıkarmak istediğin bir şey varsa satabilirsin veya bir şeyden vazgeçmek zorunda kalabilirsin. Eğer bu değişimleri istemiyorsan düşüncelerine dikkat et ve korku dolu düşünceleri bırak!

887 veya 877 – Hayatındaki bazı bölümlerin, iş veya ilişki gibi, sonlanmak üzere olduğunu hissettin mi? Bu, hislerinin doğru olduğunun onayıdır. Bu sonlanma, bulunduğun durumda kayda değer pozitif bir değişim olacağı veya hayatındaki bazı bölümlerin tamamlanmaya yakın olduğu anlamına gelebilir. Hayatında bir şeyler sonlanacak ama arkasından son derece pozitif gelişmeler yaşanacak korkma ve inansına sarıl…

889 veya 899 – Ardı ardına gelecek değişimler başlıyor, hayatında bir dönemin sonuna geldin ve bu sonlanmaları başkaları takip ediyor olacak. Hayatında birçok şey yavaşlamış hatta durmuş olabilir, endişelenme ve korkma bu değişimler yeni şeylerin başlaması için gerekli.

800 veya 808 – Yaklaşan bitişler ilahi planın bir parçası ve dualarının cevabı, tanrıdan bu süreçte yaşayabileceğin korkular ve endişelerle ilgili yardım iste, hep yanında olacak.

Melekler ve Melek Sayıları & Sayılar Bize Ne Anlatıyor?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.