Sayılarda 0’li Kombinasyonlar Neler Anlatıyor? 

0 33.249

001 veya 010 – Düşüncelerin çok önemli, ne düşündüğüne dikkat etmelisin eğer negatif düşünceler içinde isen hemen değiştir. Eğer yapamıyorsan da Tanrıdan ve meleklerden yardım iste. Geçiş sürecinde sana yardım edeceklerdir, düşüncelerinin pozitife yönlenmesi için çalış ve meleklerden bu konuda yardım iste

002 veya 020 – Tanrı seni unutmadı ve terk etmedi, aslında seni çok seviyor! Hayatındaki yeni dönemi ilahi güç yönetiyor bir mucize sana doğru geliyor. Herşey yoluna girecek fakat ilahi bir zamanlama olduğunu unutma ve acele etme. Bazı şeylerin oluşması gerekiyor ki senin istediğin gelsin, inancına sıkı tutun isteklerine ulaşacaksın…

003 veya 300 – Eğer kendini sıkışmış hissediyorsan evrenin sesini daha iyi dinle çünkü sana rehberlik yapmak için bilgiler gönderiyor. Yapacağın hareketler için ilahi rehberliği dinle çünkü sana hayat amacınla ilgili bilgiler gönderiyorlar.

040 veya 400 – Dur ve evrenin sevgisini içinde hisset, biraz yavaşlamaya ihtiyacın var, sorularının cevabını alacaksın.

050 veya 055 – Yaşadığın veya yaşayacağın değişimler olması gerekenlerdir ve tanrının hediyesidir, ayrıca hayat yolunla uyumlu olan şeylerdir.

006 veya 066 – Maddesel hayatınla ilgili Yaradan’dan gelen bir mesajdır. Tanrı’dan gelen ilahi rehberlik dünyevi arzulara daha az odaklanmanı istiyor. Tanrı, ihtiyaçlarının karşılanması için daha spiritüel bir yaklaşımı denemeni istiyor. Bil ki Tanrı içindedir ve ihtiyacın olan her şey için kaynak o’dur. Sadece inançlı ve minnettar ve maddesel ihtiyaçlarını sana getirecek olan yeni fırsatlara veya işaretlere karşı acık ol.

007 veya 070 – Yaptığın çalışmalar tanrı tarafından takdir ediliyor, bu çalışmalar zihinsel, spiritüel veya fiziksel olabilir. Kendine ve başkalarına yardım edeceğin bir yoldasın, bu yolda ilerle…

088 veya 080 – Yaklaşan bitişler ilahi planın bir parçası ve dualarının cevabı, tanrıdan bu süreçte yaşayabileceğin korkular ve endişelerle ilgili yardım iste, hep yanında olacak.

099 veya 090– Yaradan’dan gelen ve hayatında sonlanan bir bölümün ilahi bir rehberliğe sahip olduğunu gösteren bir mesajdır. Hiç bir şey asla tamamen kaybedilmez. Ölüm yoktur, ve kazalar da
yoktur. Hayatında yaşadığın be değişim, aslında ettiğin duaya bir cevaptır. Tanrı senden herhangi bir şeyi almadığını veya bu kaybına “sebep’ olmadığını bildiriyor. Bu değişime dahil olan herkesi affetmeye hazır ol ki bu döneme güzel bir başlangıç yap.

Melekler ve Melek Sayıları & Sayılar Bize Ne Anlatıyor?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.