Sayılarda 6’li Kombinasyonlar Neler Anlatıyor? 

0 13.902

611 veya 661 – Maddi konulardaki korkularını ve endişelerini serbest bırak. Maddi kaynaklarda akış istiyorsan daha rahat ol ve meleklerden yardım iste…

622 veya 662 – Yeni bir şey satın alma veya sahip olman muhtemel. Maddi bir kazanç yolda…

663 veya 633 – Maddesel dünyada sahip olmak istediğin şeyler sana geliyor olacak, bu ilahi amacınla uyumlu olarak sana verilecek. Gelen şey para ya da bir iş olabilir bu diğer kişilere yardım edebilmen için de bir araç olacak.

644 veya 664 – Maddi dünyaya çok odaklanarak maneviyatı unutma, endişelerini meleklerine bırak, dünyevilik ile ilahi hayat arasında dengeyi yakalaman gerekiyor. Evrenin limitsiz olasılıkları vardır özellikle iletişim halinde olursan.

665 veya 655 – Maddesel hayatın kayda değer bir şekilde değişiyor, yeni bir ev, araba veya sahip olunabilecek başka şeyler gibi.

667 veya 677 – Maddesel konularda istediklerine ulaşmak için doğru yoldasın. Düşüncelerini iyi seçiyorsun ve isteklerine doğru odaklanıyorsun böyle devam et!

668 veya 688 – Maddesel dünyada bir şeyler değişecek eğer elden çıkarmak istediğin bir şey varsa satabilirsin veya bir şeyden vazgeçmek zorunda kalabilirsin. Eğer bu değişimleri istemiyorsan düşüncelerine dikkat et ve korku dolu düşünceleri bırak!

669 veya 699 – Bazı eşyalara fazlaca bağlısın, ondan kopmalısın eğer fazla tutunmazsan daha iyi şeyler yoluna geliyor olacak. Beklentilerini bile aşacak yeni maddi şeylere sahip olabilirsin, sen en iyisini hak ediyorsun.

600 veya 660 – Maddesel hayatınla ilgili Yaradan’dan gelen bir mesajdır. Tanrı’dan gelen ilahi rehberlik dünyevi arzulara daha az odaklanmanı istiyor. Tanrı, ihtiyaçlarının karşılanması için daha spiritüel bir yaklaşımı denemeni istiyor. Bil ki Tanrı içindedir ve ihtiyacın olan her şey için kaynak o’dur. Sadece inançlı ve minnettar ve maddesel ihtiyaçlarını sana getirecek olan yeni fırsatlara veya işaretlere karşı acık ol.

Melekler ve Melek Sayıları & Sayılar Bize Ne Anlatıyor?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.