Sayılarda 7’li Kombinasyonlar Neler Anlatıyor? 

0 23.086

711 veya 771 – Düşüncelerini iyi seçiyorsun ve doğru yöndesin. Düşüncelerine uygun duygular eklediğinden emin ol; şükretmek gibi. Şükür hayallerinin gerçekleşmesini hızlandıracaktır.

722 veya 772 – Beklediğin bir haber gelecek, yaptığın bir başvurudan ya da haber beklediğin birinden. Bu sayılar iyi habere işarettir.

773 veya 733 – Gittiğin yol onaylanıyor, akışta kal ve mutluluğa doğru git tüm iyilikleri hak ediyorsun.

774 veya 744 – Tebrikler iyi işler yapıyorsun bu yolda devam et çünkü bu yol dileklerinin gerçekleşeceği yol! Çok daha güzel şeyler ve mucizeler hayatına gelecek sadece inan!

775 veya 755 – Yaşadığın değişim duygusal, fiziksel ve zihinsel her neyse tam olması gerektiği gibi oluyor. Yakında bu değişimlerin hayatına etkisini göreceksin acele etme!
776 veya 766 – Maddesel konularda istediklerine ulaşmak için doğru yoldasın. Düşüncelerini iyi seçiyorsun ve isteklerine doğru odaklanıyorsun böyle devam et!

778 veya 788 – Hayatındaki bazı bölümlerin, iş veya ilişki gibi, sonlanmak üzere olduğunu hissettin mi? Bu, hislerinin doğru olduğunun onayıdır. Bu sonlanma, bulunduğun durumda kayda değer pozitif bir değişim olacağı veya hayatındaki bazı bölümlerin tamamlanmaya yakın olduğu anlamına gelebilir. Hayatında bir şeyler sonlanacak ama arkasından son derece pozitif gelişmeler yaşanacak korkma ve inansına sarıl…

779 veya 799 – Gerçekliğinle uymayan hayatındaki bazı şeyleri hayatından çıkarıyorsun ve çok daha temiz ve dürüst bir yola başlıyorsun. Yaptıkların takdir ediliyor…

700 veya 770  – Yaptığın çalışmalar tanrı tarafından takdir ediliyor, bu çalışmalar zihinsel, spiritüel veya fiziksel olabilir. Kendine ve başkalarına yardım edeceğin bir yoldasın, bu yolda ilerle…

Melekler ve Melek Sayıları & Sayılar Bize Ne Anlatıyor?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.