Sayılarda 3’li Kombinasyonlar Neler Anlatıyor? 

1 28.624

311 veya 313– İlahi güç sana rehberlik ediyor, sana çeşitli bilgiler yolluyorlar. Şu anda enerjini yüksek tutman, hayatta yapmak istediklerine cesaretle odaklanman gerekiyor, bu dönemde düşüncelerine çok dikkat etmen gerekiyor çünkü düşüncelerinle gerçekliğini oluşturuyorsun.

322 veya 332– Yapmak istediğin, kafanda olan bir şey için yardım alıyorsun. İlahi rehberler iyi yolda ilerlediğini söylüyor ve seni destekliyorlar. Geleceğin aradığın mutlulukla dolu olacağını sana bildiriyorlar. Hayatında yeni bir dönem başlıyor, bu dönemin keyfini çıkarmaya bak…

334 veya 344 – Evrenden sana yardım geliyor, melekler sana yol gösteriyorlar işaretleri takip et.!

353 veya 335– Büyük bir değişim geliyor hayatına ve bu değişimde rahat ilerleyebilmen için melekler sana yardım ediyor olacak. Değişime açık olman ve bu dönemde korkmaman önemli, meleklerin yanında ve rehberlik ediyor olacaklar.

363 veya 336 – Maddesel dünyada sahip olmak istediğin şeyler sana geliyor olacak, bu ilahi amacınla uyumlu olarak sana verilecek. Gelen şey para ya da bir iş olabilir bu diğer kişilere yardım edebilmen için de bir araç olacak.

377 veya 373 – Gittiğin yol onaylanıyor, akışta kal ve mutluluğa doğru git tüm iyilikleri hak ediyorsun.

338 veya 383 –  Evren sana “Devam et” diyor iyi düşünceler oluştur ve bunlara güzel duygularda ekle, hayat görüşünde bazı değişiklikler yapabilirsin, sen herkesten ayrı değilsin tüm yaratılanlar birdir.

393 veya 339 – Hayatında sana artık hizmet etmeyen, duygu, düşünce ve olayları bırakmalısın. Korunduğunu bil ve korkma! Kendinle ve geleceğin ile ilgili olumlu şeyler düşün çünkü düşüncelerin geleceğini oluşturuyor. Düşüncelerini sevgiyle değiştir, değişimden korkma ve iyi olacağına inan!

300 veya 330 – Eğer kendini sıkışmış hissediyorsan evrenin sesini daha iyi dinle çünkü sana rehberlik yapmak için bilgiler gönderiyor. Yapacağın hareketler için ilahi rehberliği dinle çünkü sana hayat amacınla ilgili bilgiler gönderiyorlar.

Melekler ve Melek Sayıları & Sayılar Bize Ne Anlatıyor?

 

  1. Serpil diyor

    Peki 333?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.