Nümeroloji ve Sayılar (Astroloji) Gezegenler

0 25.126

Nümeroloji ve Sayıların Anlamları Nelerdir?

Hayatınızda sizin için önemli sayılar muhakkak olmuştur. Hatta o sayıyı gördüğünüzde işte bu benim uğurlu sayım dediğiniz ve hayatınızı sizi olumluya götürdüğünü düşünmüşsünüzdür. Hiç bir sayı tesadüf değildir. Her birinin önemi vardır ve bize birşeyler anlatır. Nümeroloji ve Sayılar bize bunların ne olduğunu açıklamaktadır.

Doğum tarihinizdeki sayılar tesadüf olmadığı gibi sizler için özel bir anlam taşımaktadırlar. Sayıların genel anlamları ve gezegenlerini paylaşıyoruz. Karşılaştığınız sayıları nümerolojik açıdan değerlendirebilirsiniz.

1

Saf enerji ile ilgilidir. İsteği, pozitifliği, saflığı ve yeni başlangıçları işaret eder. Zihinsel ve ruhsal aksiyonları anlatır. Tek başına ayakta kalma gücü, bireysel istekler ve kendimize ait özelliklerle ilgilidir.

Gezegeni: Güneş

Ana Temaları: Agresiflik, aksiyon, hırs

***Koç ve Aslan burçlarının uğurlu rakamıdır.

2

Denge, ikilik, uyum ve eşitlenmeyi işaret eder. İletişim, ilişkilerimizi anlatır. Kararsız kalındığında durumu her iki tarafından değerlendirerek karara vararak dengeyi bulmayla ilgilidir.

Gezegeni : Ay

Ana Temaları :  Denge, eşitlenme, çift olma

***İkizler ve Balık burçlarının uğurlu rakamı

3

Hisleri, faydayı ve verimliliği işaret eder. Spiritüel bir sayı olması nedeni ile geçmiş, şimdiki zaman ve geleceği anlatır. Geçmişteki olaylara bakarak geleceğimizin şekillenmesi ile şu anda nasıl davranacağımız ile ilgilidir. Bu durum bize ödüller, kazanımlar ve başarı getirir.

Gezegeni: Jüpiter

Ana Temaları:  İyi şans, bolluk, bereket, ilahi olan

***Yay burcunun uğurlu rakamıdır.

4

Bir şeyleri sağlamlaştırmak, kalıcılık ve temel yatan şeyler işaret eder. 4 mevsim, 4 element ve 4 yön, ayın 4 fazı vardır. Kalıcı olan durumları anlatır. Sürekli önümüze 4 sayısı çıkıyorsa eğer temelde yatan kuvvetleri görmek, dayanıklılık ve sürekliliğimizle ilgilidir.

Gezegeni: Mars

 Ana Temaları: Kararlılık, istikrar, düzen, azim ve olayların sonucu ile alakalıdır.

***Aslan ve Akrep burçlarının şanslı rakamıdır.

5

Macera, hareketlilik, dengesizlik, radikal değişim, ön görülmezliği işaret eder. 5 duyumuzla algılamamızı, analiz etme, duyarlı olma, mantıklı olarak bakma şeklinde anlatılır. Eğer ki önümüze sürekli 5 sayısı çıkıyorsa değişim ve aksiyona hazır olun. Bir seyahat sizi bekliyor olabilir.

Gezegeni: Merkür

Ana Temaları: Dengenin rakamıdır, insanı, sağlığı ve aşkı anlatır.

***İkizler ve Başak burcunun uğurlu sayısıdır.

6

Uyum, denge, sevgi, tamamlanma ve iç huzuru işaret eder. Sakinlik, kolayca çözüm, güzellik ve yüksek idealleri anlatır. Bu rakamla çok karşılaşıyorsanız uyum ahenk, sevgi gibi odaklanmalar size çok büyük şanslar getirebilir.

Gezegeni: Venüs

Ana Temaları: Uyum, denge, sevgi, samimiyet, sevgi ve gerçekler.

***Terazi ve Boğa burcunun şanslı rakamıdır.

7

Ezoterik bilgiler, mükemmellik, güvenlik ve hayal gücünü işaret eder. Hayatımıza çekmemizi istediğimiz şeylere odaklanarak onları kendinize çekmenizi anlatır. Eğer ki bu rakamla karşılaşıyorsanız farkındalığınızı artırma ve işaretleri yakalamanızı tavsiye ederiz.

Gezegeni: Neptün

Ana temaları: Sihirli güçlerle ve ilahi olanla alakalıdır.

***Yengeç ve Balık burçlarının şanslı rakamıdır.

8

Sürekliliği, döngüleri, tekrarı, başarı, varlık ve zenginliği işaret eder. Kuvvetli olmayı, sabrı ve kararlılığı anlatır. 8 rakamını sık görüyorsanız konuların üzerine giderek üstesinden gelmekte kararlı olun. Gücü gittikçe büyüyecektir.

Gezegeni: Satürn

Ana temaları: Bolluk, bereket, güç.

***Oğlak burcunun şanslı rakamıdır.

9

Başarı, tamamlamak, olayların etkisi, tatmin olmaya işaret eder. Kutsal bir rakamdır ve titreşimleri yükselten rakamdır. Değerlendirme, aynalama, yaratıcılık ve zeka ile alakalıdır. 9 rakamıyla karşılaşıyorsak evrenle iletişim dikkat etmek gerekir, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Gezegeni: Uranüs

Ana temaları: Bilgelik, sihir ve rehberlik alma

***Kova burcunun şanslı rakamıdır.

Güliz Kına Astroloji

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.