Sayılarda 4’li Kombinasyonlar Neler Anlatıyor? 

2 26.782

441 veya 411 – Düşüncelerine şu anda dikkat et, çünkü sana bir dile kapısı açıldı, bir dilek tut ve olacağına inan!

442 veya 422  -Melekler niyet ettiğin şeyle ilgili yanındalar, yalnız değilsin sana yardım gelecek. Melekler seninle çok yakın çalışıyorlar gelen işaretleri takip et.

443 veya 433 – Birçok yerden yardım geliyor, herkes sana yardımcı olabilmek için seferber olmuş durumda. Sende sana yardım edenlere kendini aç ve elini uzat.

455 veya 445 – Maddiyata çok odaklanmış durumdasın, endişelerini meleklere teslim et ve her şeyin iyi olacağına inan. Maddiyat ve maneviyat arasında bir denge kurmalısın, evrenin bereketi sonsuzdur inandığın sürece sana gelecektir.

477 veya 447 – Tebrikler iyi işler yapıyorsun bu yolda devam et çünkü bu yol dileklerinin gerçekleşeceği yol! Çok daha güzel şeyler ve mucizeler hayatına gelecek sadece inan!

488 veya 448 – Hayatında bir dönem bitiyor ama üzülme her bitiş bir başlangıçtır, rehberlik sana gelecek sadece takip et ve akışta kal!

494 veya 449 – Geçmişi ve biten şeyleri geride bırak, bir kapı kapanır biri açılır. Melekler sana açılacak yeni kapılar üzerinde çalışıyorlar ve bu geçiş döneminde üzülmemen için sana yardımcı oluyorlar. Olan olaylar aslında ettiğin dualara cevaben gerçekleşiyor korkma!

440 veya 400 gibi – Dur ve evrenin sevgisini içinde hisset, biraz yavaşlamaya ihtiyacın var, sorularının cevabını alacaksın.

Melekler ve Melek Sayıları & Sayılar Bize Ne Anlatıyor?

 1. Yakup diyor

  455 – 477 mevcut
  466 bu sırada yok , özellikleri konulmadı?

  1. Ali Umut diyor

   Merhabalar.
   Tüm mesajlar kişiye özeldir. En doğru mesajı siz kendiniz verebilirsiniz. O yüzden sadece rakamlar biz yol gösterici olarak düşünebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.