Sayılarda 1’li Kombinasyonlar Neler Anlatıyor? 

1 63.527

121 veya 112 – Düşüncelerimiz, yeşermek üzere olan tohumlar gibi yeşermeye başlıyorlar. İsteklerini n ve dileklerinin yakında sonuçlarını vermeye başladığını göreceksin. Her şey istediğin yönde ilerleyecek, inanmaya devam et!

133 veya 113– İlahi kuvvet size rehberlik yapıyor ve hayallerin gerçekleşmesi için bazı bilgiler gönderiyor.  Bunlar ümitsiz hissetmeni engellemek için enerji, ruhunun gerçek amaçlarına  odaklanman için ise cesaret yolluyorlar. Buna ilaveten, ilahi rehberler hayat amacınla ilgili sana tavsiye, rehberlik ve öneriler sunuyor olabilirler. Düşüncelerine dikkat et ve yönünü seçmekte zorlanıyorsan onlardan rehberlik iste…

114 veya 144 Melekler düşüncelerine tam şu anda çok dikkat etmen gerektiğini vurguluyorlar. Tam su anda düşüncelerini gerçekleştirecek bir kapıda olduğun için bir dilek tutmanı istiyorlar. Eğer istediğin bir bilgi veya rehberlik varsa meleklere soru sorabilirsin!

115 veya 551 – Düşüncelerin hayatındaki değişimleri yaratıyor, Düşüncelerini gitmek istediğin yöne doğru çevirmeye devam et. Yaklaşan değişimler istenmiyorsa, düşüncelerini düzelterek onları durdurabilir veya değiştirebilirsin.

116 veya 661– Maddi konulardaki korkularını ve endişelerini serbest bırak. Maddi kaynaklarda akış istiyorsan daha rahat ol ve meleklerden yardım iste…

117 veya 771– Düşüncelerini iyi seçiyorsun ve doğru yöndesin. Düşüncelerine uygun duygular eklediğinden emin ol; şükretmek gibi. Şükür hayallerinin gerçekleşmesini hızlandıracaktır.

118 veya 881 – Hayatında önemli bir dönemin sonuna yaklaşıyorsun. Eğer hayat seni son zamanlarda yorduysa, yakında iyileşeceği veya daha iyi bir şeyle yer değiştireceği için mutlu ol. Bugünlerde akışta kaldığından emin ol, çünkü değişim seni iyi bir yere doğru götürüyor.

119 veya 991 – Düşüncelerinin bir ürünü olarak yeni bir kapı açıldı. Eskiler kapanıyor ve geride kalıyor yerine yepyeni bir şeyler geliyor. Büyük dönüşüm içerisine giriyorsun…

100 veya 110 – Düşüncelerin çok önemli, ne düşündüğüne dikkat etmelisin eğer negatif düşünceler içinde isen hemen değiştir. Eğer yapamıyorsan da Tanrıdan ve meleklerden yardım iste. Geçiş sürecinde sana yardım edeceklerdir, düşüncelerinin pozitife yönlenmesi için çalış ve meleklerden bu konuda yardım iste

Melekler ve Melek Sayıları & Sayılar Bize Ne Anlatıyor?

  1. Ece diyor

    101 sayısı ne anlatır peki?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.