Esma-ül Hüsna (EL-FETTAH) ile Şifa Bulmak & 489 Kere & Maddi-Manevi Hayr Kapıların Açılması için

0 6.100

Merhabalar,

Çarşamba Gününün Gezegeni: ☿️ MERKÜR (Utarid),

Merkür Neyi Yönetir: Akıl, İletişim, Haberleşmeyi,

Rengi: Yeşil, Koyu Gri.

Hizmet Meleği: MİKAİL

Madeni: Civa

Burcu: İkizler (Cevza)

Notası: Mi

Maddi-Manevi Hayr kapılarını ve başarı yollarını açmak için; Çarşamba günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

EL-FETTAH (489 Kere)

ANLAMI: Her türlü müşkülleri (zorlukları) ve kapıları açan, kolaylaştıran darlıktan kurtaran,  çok iyi hüküm veren, hükmeden.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Araf Suresi, 96. Ayet’inde der ki; Eğer o Ülkeler halkı inansalardı ve korkup, sakınsalardı, gerçekten üzerlerine hem gökten, hem yerden (sayısız) bolluklar- (bereketler) açardık; ancak onlar yalanladılar, Biz de onları kazanageldikleri nedeniyle yakalıyıverdik.

NİYETİMİZ: Her şeyin Yaratıcısından bütün hayr, ilim, marifet (Marifet’in sözlük anlamı: herkesin gösteremeyeceği beceri, beceriklilik, hüner) ve iyilik kapılarının açılıp başarıya ulaşmak, üzerimizdeki baskı ve yüklerden arınmak, kalbinizin ferahlaması ve huzurlu olmak  için niyet edebilirsiniz.

Not: Kalbimizin ferahlaması ve huzurumuz içinde her gün elimizi Kalbinizin üzerine koyup 15 yada 71 kere Yüce Allah‘ın adını anabiliriz. (Esma-Ül Hüsna yayınlarından alınan bilgi dahilinde paylaşılmıştır.)

Hepimize Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.