KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

Esma-ül Hüsna (MALİK’ÜL MÜLK) ile Şifa Bulmak & 212 Kere & Gerçek İdrake, Farkındalığa ve Hakikate Erişmek (Maddi-Manevi Derecelerin) Artması İçin

0 6.656

Merhabalar,

Çarşamba Gününün Gezegeni: ☿️MERKÜR (UTARİD)

Merkür Neyi Yönetir:  Akıl, İletişim, Haberleşmeyi,

Rengi: Yeşil, Koyu Gri.

Hizmet Meleği: MİKAİL

Madeni: Civa

Burcu: İkizler (Cevza)

Notası: Mi

Gerçek idrake,farkındalığa ve hakikate erişip; helal mal ile maddi-manevi zenginliğe kavuşmak ve gönlümüzün huzur bulması için; Çarşamba günleri okuyacağımız Esma-Ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

MALİK’ÜL-MÜLK (212 Kere)

ANLAMI: Mülkün ebedi, ezeli sahibi.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Al-i İmran Suresi, 26. Ayet’inde der ki; Ey mutlak egemenlik sahibi Allahım! Sen egemenliği dilediğine verirsin, dilediğinden alırsın; dilediğini yüceltirsin, dilediğini alçaltırsın. Bütün iyilikler Senin elindedir. Doğrusu, Sen istediğini yapmaya kadirsin.”

NİYETİMİZ: İlahi Sevgi’den; Gerçek idrake,farkındalığa ve hakikate erişip; helal mal ile maddi-manevi zenginliğe kavuşmak ve gönlünüzün huzur bulması için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.