Esma-ül Hüsna (MALİK’ÜL MÜLK) ile Şifa Bulmak & 212 Kere & Gerçek İdrake, Farkındalığa ve Hakikate Erişmek (Maddi-Manevi Derecelerin) Artması İçin

0 7.512

Merhabalar,

Çarşamba Gününün Gezegeni: ☿️MERKÜR (UTARİD)

Merkür Neyi Yönetir:  Akıl, İletişim, Haberleşmeyi,

Rengi: Yeşil, Koyu Gri.

Hizmet Meleği: MİKAİL

Madeni: Civa

Burcu: İkizler (Cevza)

Notası: Mi

Gerçek idrake,farkındalığa ve hakikate erişip; helal mal ile maddi-manevi zenginliğe kavuşmak ve gönlümüzün huzur bulması için; Çarşamba günleri okuyacağımız Esma-Ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

MALİK’ÜL-MÜLK (212 Kere)

ANLAMI: Mülkün ebedi, ezeli sahibi.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Al-i İmran Suresi, 26. Ayet’inde der ki; Ey mutlak egemenlik sahibi Allahım! Sen egemenliği dilediğine verirsin, dilediğinden alırsın; dilediğini yüceltirsin, dilediğini alçaltırsın. Bütün iyilikler Senin elindedir. Doğrusu, Sen istediğini yapmaya kadirsin.”

NİYETİMİZ: İlahi Sevgi’den; Gerçek idrake,farkındalığa ve hakikate erişip; helal mal ile maddi-manevi zenginliğe kavuşmak ve gönlünüzün huzur bulması için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.