Esma-ül Hüsna (ES-SEMİ) ile Şifa Bulmak & 180 Kere & Dualarımızın Kabulu, Daha İyi İşitmek ve Şayet Biri Arkamızdan Bir İş Çeviriyor ise farkında Olmak için

0 5.911

Merhabalar,

Perşembe Gününün Gezegeni: ♃ JÜPİTER (Müşteri)

Jüpiter Neyi Yönetir: Şans, Mali Kazancı,

Rengi: Açık Sarı, Beyaz.

Hizmet Meleği: SARFİYAİL

Madeni: Teneke

Burcu: Yay (Kavs)

Notası: Sol

Dualarımızın kabulu ve daha iyi işitmek için vede şayet biri yada birileri arkamızdan iş çevirmek isterlerse farkında olmak için Perşembe günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

ES-SEMİ (180 Kere)

ANLAMI: Her şeyi en iyi işiten.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Nisa Suresi, 134. Ayet’inde der ki” Kim dünya nimetini isterse bilsin ki, dünya ve ahiret nimeti de Allah katındadır. Allah her şeyi çok iyi işiten ve çok iyi görendir.” “Mü’min Suresi, 56. Ayet’indede der ki; Kendilerine gelmiş kesin bir delil olmadan, Allah’ın ayetleri hakkında (Körü körüne) münakaşa edenlerin kalplerinde, hiçbir zaman erişemeyecekleri(sana üstün gelme arzusu gibi) bir büyüklenme vardır. Sen hemen Allah’a sığın. Çünkü O, her şeyi işiten ve görendir.”

Bu sefer de;“Mü’min Suresi, 51. Ayet’indede der ki; Şüphesiz peygamberlerimize ve iman edenlere, hem dünya hayatında hem meleklerin şahitlik edecekleri günde yardım edeceğiz.”

NİYETİMİZ: Dualarımızın kabulu ve daha iyi işitmek için vede şayet biri yada birileri arkanızdan iş çevirmek isterlerse farkında olmak için niyet edebilirsiniz.

Hepimize şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.