KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

Esma-ül Hüsna (EL-CELİL) ile Şifa Bulmak & 73 ya da 5329 Kere & ve Gerçek Yüceliğe Erişmek, Şiddet Gösteren Zalim ve Zorbayı Zelil Etmek İçin

0 5.886

Merhabalar,

Pazar Gününün Gezegeni: ☀️ GÜNEŞ,

Güneş Neyi Yönetir: Otorite, Canlılık, Güç, Baba’yı

Hizmet Meleği: RUKYAİL

Madeni: Altın

Burcu: Aslan (Esed)

Notası: Re

Gerçek yüceliğe erişmek, Şiddet gösteren zalim ve zorbaları zelil etmek (zelil’in sözlük anlamı: küçük ve aşağı görülen, aşağılanan, horlanan.) için Pazar günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahımızı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizinle aşağıda paylaşıyoruz.

EL-CELİL (73 ya da 5329 Kere)

ANLAMI: Azamet, yücelik, ululuk sahibi olan.. .

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı  Kerim “Rahman Suresi, 26. ve 27. Ayetlerinde der ki;” Göklerde ve yerde var olan her şey yol olup gitmeye mahkumdur: ama kudret ve ihtişam sahibi olan Rabbinin  Zatı sonsuza dek kalıcıdır.”

NİYETİMİZ:  İlahi Sevgi’den;  Gerçek yüceliğe erişmek, Şiddet gösteren zalim ve zorbaları zelil etmek (zelil’in sözlük anlamı: küçük ve aşağı görülen, aşağılanan, horlanan.) için niyet edebilirsiniz.

Hepimize şifa olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.