KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

Esma-ül Hüsna (EN-NUR) ile Şifa Bulmak & 256 Kere & Aydın’lanmak Doğruyu, Yanlışı Ayırt Etmek için

0 5.790

Pazar Gününün Gezegeni: ☀️GÜNEŞ

Güneş Neyi Yönetir? Otorite, Canlılık, Güç ve Baba’yı,

Hizmet Meleği; RUKYAİL

Madeni: Altın

Burcu: Aslan (Eset)

Notası: Re

Aydın’lanıp, O’nun nur’uyla dolup Işık gibi parlamak, gönlümüzün huzurla dolması ve bütün her şeye Yüce Yaradan’ın gözünden görebilmek ve bakmak için Yüce Allah’ımızın; Esma-ül Hüsna’daki Pazar günleri anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı aşağıda paylaşıyoruz

EN-NUR (256 Kere)

ANLAMI: Alemleri, simaları, gönülleri nurlandıran, dilediğine nur eden, nur olan.

Yüce Allah Evrensel Kitabımız Kur-an-ı Kerim “Nur Suresi 35-36. ayetinde der ki; Allah, göklerin ve yerin nurudur.. O’nun nurunun misali, içinde çerağ bulunan bir kandil gibidir; çerağ bir sırça içerisindedir.; sırça sanki incimsi bir yıldızdır ki, doğuya da, batıya da ait olmayan kutlu bir zeytin ağacından yakılır; (bu öğle bir ağaç ki) neredeyse ateş ona dokunmasa da yağı ışık verir.(Bu nur,) üstüne nurdur. Allah kimi dilerse onu Kendi nuruna yöneltip-iletir. Allah İnsanlar için örnekler verir. Allah, her şeyi bilendir.(Bu nur) Allah’ın onların yüceltilmesine ve isminin zikredilmesine izin verdiği evlerdedir; onların içinde sabah-akşam O’nu tesbih ederler.

NİYETİMİZ: Yüce Allah’ım; şimdi, şu an’dan itibaren senin ışığınla ve sevginle tüm hücrelerimin dolmasını ve de senin istediğin gibi bir kul  Ol’maya niyet ediyorum. Şükürler Ol’sun. Ve Öyle de Ol’du…….

Not: Yukarıda ayet te geçen sırça, mümin, zikir ve çerağ’ın Türkçe’de sözlük anlamı;

ÇERAĞ:Güneş, Işık, Nur demek

SIRÇA: Cam’dan Yapılmış olan.

MÜMİN: İnançlı, İnanan demek.

ZİKİR: Anmak demek.

Yazımızı yine Evrensel Kitabımız Ol’an Kur-an-ı Kerim’deki  AHZAB Suresi 46. ve 47. ayet’lerinin muhteşem enerjisi ile noktalıyalım. Yüce Allah der ki; “Allah’ın izniyle( Allah’a Çağıran) “Biz seni Allah yoluna Işık saçıcı bir güneş Ol’arak gönderdik. 47.ayet” Allah tarafından büyük bir lütfa ulaşacaklarını inançlı olan ve inananlara söyle”

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.