Esma-ül Hüsna (EL-MÜHEYMİN) ile Şifa Bulmak & 145 Kere & Karşındaki İnsanın Düşüncelerini Anlayabilmek ve Korunup, Kollanmak için

0 7.982

Merhabalar,

Perşembe Gününün Gezegeni; ♃ JÜPİTER (Müşteri),

Jüpiter Neyi Yönetir: Şans, Mali Kazancı,

Rengi: Açık Sarı, Beyaz.

Hizmet Meleği: SARFİYAİL

Madeni: Teneke

Burcu: Yay(Kavs)

Notası: Sol

Art niyetli İnsanların düşüncelerini anlayabilmek ve korunup kollanmak için Perşembe günleri okuyacağımız Esma-Ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

EL-MÜHEYMİN (145 Kere)

ANLAMI: Saltanatı hakkında dilediği gibi tasarruf eden, Kullarını devamlı surette himayesi  (koruması) altında bulunduran, gözeten, koruyan.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Haşr Suresi, 23 Ayet’inde der ki;  Allah O’dur ki, O’ndan başka İlah yoktur: Mutlak Hakim, Kutsal Kurtuluşun Tek Kaynağı, İman Bağışlayan, Doğru le Yanlışın Tek Belirleyicisi, Üstün, Eğriyi DüzeltipmDoğruyu İhya Eden, Bütün İhtişamın Sahibi! Şanı yüce olan Allah, insanların ilahlık yakıştırdıkları her şeyden münezzehtir.

NİYETİMİZ: Art düşünceli insanların düşünceleri anlayıp kendinizi koruyup kollamak, akıl, sır erdirebilmek için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.