KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

Esma-ül Hüsna (EŞ-ŞEKÜR) ile Şifa Bulmak & 526 Kere & Bizlere Verilen Nimetlere Şükredip, Talihimizin Açılması ve Bol Rızık için

0 3.942

Merhabalar,

Cuma Gününün Gezegeni: ♀️VENÜS (Zühre-Çobanyıldızı),

Venüs Neyi Yönetir: Aşk, Eğlence, Güzellik,

Rengi: Beyaz, Yeşil, Pembe, Lila vb.

Hizmet Meleği: ANYAİL

Madeni: Bakır

Burcu: Boğa (Sevr)

Notası: La

Bizlere verilen nimetlere şükredip talihimizin açılması, bol rızık sahibi olmamız  için; Cuma günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri Olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

EŞ-ŞEKÜR (526 Kere)

ANLAMI: İtaatkar kullarını öven, onları çok seven, küçücük güzel bir iyilik için çok sevap veren ve daha büyük bir mükafatla mükafatlandıran.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim; Tegabün Suresi, 17. Ayet’in’de der ki;” Eğer Allah’a güzel bir borç verirseniz, O bunu fazlasıyla size geri ödeyecek ve günahlarınızı bağışlayacaktır; çünkü Allah, şükrün karşılığını her zaman verendir. Halimdir.”

NİYETİMİZ: İlahi sevgiden; bizlere verdiği nimetler için şükredip, talihimizin açılması bol rızık sahibi olmak için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa Olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.