Esma-ül Hüsna (EL-KERİM) ile Şifa Bulmak & 270 Kere & Rızk “Geçim Aracı” İnsanlar için Yararlı Olan Maddi- Manevi Bolluk ve Kolaylıklara Erişmek için

0 5.427

Merhabalar,

Cuma Gününün Gezegeni: ♀️VENÜS (Zühre-Çobanyıldızı),

Venüs Neyi Yönetir: Aşk, Eğlence, Güzellik,

Rengi: Beyaz, Yeşil, Pembe, Lila vb.

Hizmet Meleği: ANYAİL

Madeni: Bakır

Burcu: Boğa (Sevr)

Notası: La

Rızk (geçim aracı) insan için yararlı olan bütün Maddi(gıda, mal, çocuk gibi) ve Manevi (bilgi, erdem gibi) şeylere kolaylıkla  sahip olmak için; Cuma günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri Olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

EL-KERİM (270 Kere)

ANLAMI: İyilik ve ikramı çok bol olan, cömert.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim; Neml Suresi, 40. Ayet’in’de der ki;”Kendisinde kitaptan bir ilim bulunan kişi(Asıf İbn Berhiya) ise; “Ben onu sana gözünü açıp kapamadan getiririm.” dedi. Derken, tahtı yanında duruyor görünce, Süleyman; Bu Rabbimin fazlındandır. Beni sınamak için (bunu yaptı) Bakalım şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü? Kim şükrederse ancak kendisi için şükretmiş olur. Kimde nankörlük ederse bilsin ki, Rabbim onun şükrüne muhtaç değildir, O kerem sahibidir. “

NİYETİMİZ: İlahi sevgiden; Rızk (geçim aracı) insan için yararlı olan bütün Maddi(gıda, mal, çocuk gibi) ve Manevi (bilgi, erdem gibi) şeylere kolaylıkla  sahip olduğunuz her şey için kalpten bol bol  şükür  edebilirsiniz.Ayrıca zorluk çekmeden fakirlik ve darlıktan kurtulmak için niyet  edebilirsiniz.

Hepimize Şifa Olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.