Esma-ül Hüsna (EN-NAFİ) ile Şifa Bulmak & 201 Kere & Bizlere Zarar Verebilecek İnsanlardan Emin Olmak ve Onları Yüce Yaradana Havale Etmek için

0 4.620

Merhabalar,

Cumartesi Gününün Gezegeni: ♄ SATÜRN (Zuhal)

Satürn Neyi Yönetir: Sorumluluk ve İstikrarı,

Rengi: Gece mavisi

Hizmet Meleği: KESFİYAİL

Madeni: Kurşun

Burcu: Kova (Delv)

Notası: Fa

Bizlere zarar verebilecek insanlardan emin olmak ve onları Yüce Yaradana havale etmek için Yüce Allah’ın Esma-ül Hüsna’daki Cumartesi günü anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizlerle paylaşıyoruz.

EN-NAFİ (201 Kere)

ANLAMI: Hayır ve menfaat verecek şeyleri yaratan, faydalandıran.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Araf Suresi, 188. Ayet’inde der ki; “(Ey Peygamber) de ki; Allah dilemedikçe, kendime bir yarar sağlamak ya da kendimden bir zararı uzaklaştırmak benim elimde değil. Eğer insan kavrayışının ötesinde olanı bilseydim, muhakkak ki, bahtiyarlık adına ne varsa ondan payıma daha çoğu düşerdi ve kötülük asla yaklaşamazdı bana.(Ama) ben sadece bir uyarıcıyım ve inanan bir topluma iyi haberler getiren bir müjdeci.”

NİYETİMİZ: Bizlere zarar verebilecek insanlardan emin olmak ve onları Yüce Yaradana havale etmek için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.