KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

Esma-ül Hüsna (EL-MACİD) ile Şifa Bulmak için & 48 Kere & Malımızın, Mülkümüzün, İlmimizin, İtibarımızın Artması ve Her Yerde Sözümüzün Geçmesi için

0 1.836

Merhabalar,

Cuma Gününün Gezegeni: ♀️VENÜS (Zühre-Çobanyıldızı),

Venüs Neyi Yönetir: Aşk, Eğlence, Güzellik,

Rengi: Beyaz, Yeşil, Pembe, Lila vb.

Hizmet Meleği: ANYAİL

Madeni: Bakır

Burcu: Boğa (Sevr)

Notası: La

Malımızın, mülkümüzün, ilmimizin, itibarımızın artması, sözümüzün her yerde geçmesi ve yüzümüzün nurlanması için; Cuma günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri Olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

EL-MACİD (48 Kere)

ANLAMI: Şanı Yüce, kerem ve cömertliği bol ve sonsuz olan.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim; Hud Suresi, 73. Ayet’inde der ki; “Allah’ın dilediğini gerçekleştirmesini mi yadırgıyorsun?”dediler, “Allah’ın rahmet ve bereketi sizinle sizin üzerinize olsun ey bu evin insanları, (hemen hatırlayın ki,) hr zaman her övgüye layık olan O’dur; şanı çok yüce olan O!”

NİYETİMİZ: Malımızın, mülkümüzün, ilmimizin, itibarımızın artması, sözümüzün her yerde geçmesi ve yüzümüzün nurlanması  için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa Olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.