Esma-ül Hüsna (EL-MUKSİT) ile Şifa Bulmak & 209 Kere & Vesvese, Öfke, Hiddet, Kalp Sıkıntısından Kurtulmak, Huzur ve Huşu İçinde ve Adil Olmak İçin

0 39.593

Merhabalar,

Perşembe Gününün Gezegeni: ♃ JÜPİTER (Müşteri)

Jüpiter Neyi Yönetir: Şans, Mali Kazancı,

Rengi: Açık Sarı, Beyaz.

Hizmet Meleği: SARFİYAİL

Madeni: Teneke

Burcu: Yay (Kavs)

Notası: Sol

Vesvese, öfke, hiddet, kalp sıkıntısından kurtulmak, Sakin, huzur ve huşu (Huşu’nun sözlük anlamı: Gönlü Tanrı korkusu ve saygısıyla dolu olma, Tanrı’ya boyun eğiş) içinde ve adil olmak için  Perşembe günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

EL-MUKSİT (209 Kere)

ANLAMI: Hükmünde ve işlerinde adaletli olan..

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Yunus Suresi, 54. Ayet’inde der ki;”Haksızlık yapan herkes, dünyadaki her şey onun olsa,(o Gün) onu kurtulmak için fidye olarak verirdi. Ve (o zalimler kendilerini bekleyen azabı görünce pişmanlıklarını gösterecek gücü(bile) kendilerinde bulamayacaklar. Yine de onlar hakkında adaletle yargıda bulunulacak; kendilerine zulmedilmeyecektir.”

NİYETİMİZ: İlahi Sevgi’den; Vesvese, öfke, hiddet, kalp sıkıntısından kurtulmak, Sakin, huzur ve huşu (Huşu’nun sözlük anlamı: Gönlü Tanrı korkusu ve saygısıyla dolu olma, Tanrı’ya boyun eğiş) içinde ve adil olmak için niyet edebilirsiniz.

Hepimize; Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.