Esma-ül Hüsna (EL-MÜZİLL) ile Şifa Bulmak & 770 Kere & Bizlere Zarar Verecek Art Düşünceli ve Niyetli Kişilerin Şerrinden Korunmak için

0 5.093

Merhabalar,

Salı Gününün Gezegeni: ♂️MARS (Mirrih-Merih)

Mars Neyi Yönetir: Enerji, Güç, Eylem’i

Rengi: Turuncu, Kırmızı.

Hizmet Meleği: SEMSEMAİL

Madeni: Demir

Burcu: Akrep

Notası: Do

Bizlere zarar verecek art düşünceli, niyetli kişilerin şerrinden  ve her türlü düşük titreşimli enerjilerden (düşmanlarınızdan) korunmak için; Salı günleri okuyacağımız Esma-Ül-Hüsna’dan Yüce Allah’ı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizinle paylaşıyoruz.

EL-MÜZİLL (770 kere)

ANLAMI: Zillete düşüren,(Zillet’in anlamı: hor görülme,alçalma, küçülme, aşağı görme, Zelil’in anlamı:hor ve hakir gören, aşağı görülen, aşağılanan) hor ve hakir eden.

Not: Yüce Allah nimet verdiği kullarının üzerinde bu nimetinin alametinin görülmesini ister. Zillet ve Zelil görüneni sevmez.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Tevbe Suresi, 2. Ayet’inde der ki; Bundan böyle yeryüzünde (size tanınmış bir süre olacak) dört ay dolaşın. Ve bilin ki Allah’ı aciz bırakacak değilsiniz. Gerçekten Allah, inkar edenleri hor ve aşağılık kılıcıdır.

NİYETİMİZ:  Bizlere zarar verecek art düşünceli, niyetli kişilerin şerrinden  ve her türlü düşük titreşimli enerjilerden (düşmanlarınızdan) korunmak ve de kimseyi hor görmeden kendinizinde hor görülmesine izin vermemek için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa olması dileğimizle…….

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.