KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

Esma-ül Hüsna (ER-RAUF) ile Şifa Bulmak & 286 Kere & Kalbimizin Yumuşaması, Sevgiyle Dolması, Şefkatli ve Merhametli Olmak için

0 6.706

Merhabalar,

Çarşamba Gününün Gezegeni: MERKÜR(UTARİD)

Merkür Neyi Yönetir:  Akıl, İletişim, Haberleşmeyi,

Rengi: Yeşil, Koyu Gri.

Hizmet Meleği: MİKAİL

Madeni: Civa

Burcu: İkizler (Cevza)

Notası: Mi

Kalbimizin yumuşaması, sevgiyle dolması, şefkatli, merhametli ve güzel huylu bir kul olmak için; Çarşamba günleri okuyacağımız Esma-Ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

ER-RAUF (286 Kere)

ANLAMI: Kullarına kolaylık sağlayan, merhamet edici, çok şefkatli, lütufkar.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Nur Suresi, 20. Ayet’inde der ki; Eğer Allah’ın üzerinizde fazlı ve rahmeti olmasaydı, azabınızı çarçabuk verirdi. Gerçekten Allah; Rauf’dur, Rahim’dir

NİYETİMİZ: Kalbimizin yumuşaması, sevgiyle dolması, şefkatli, merhametli ve güzel huylu bir kul  olmak  için niyet edebilirsiniz.

Not: Sinirli, asabi ve öfkeli olduğunuzda “er-Rauf”  Esmasını  her gün “10 kere” söylediğinizde öfkenin geçtiği çeşitli kaynaklarda belirtilmiştir. (Esma-ül Hüsna yayınlarından alınan bilgi dahilinde paylaşılmıştır.)

Hepimize Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.