Esma-ül Hüsna (EL- MUİD) ile Şifa Bulmak & 124 Kere & İş, Eş, Sağlık (v.b) Öz’ünüz dahil Değer Verdiğiniz Ne Varsa Kaybettikten Sonra Geri Kazanmak için

0 6.751

Merhabalar,

Çarşamba Gününün Gezegeni: ☿️ MERKÜR (Utarid),

Merkür Neyi Yönetir: Akıl, İletişim, Haberleşmeyi,

Rengi: Yeşil, Koyu Gri.

Hizmet Meleği: MİKAİL

Madeni: Civa

Burcu: İkizler (Cevza)

Notası: Mi

İşinizi, eşinizi, sağlığınızı ve de değer verdiğiniz ne varsa kendi Özünüzü kim olduğunuzu bilmek gibi (vb.) bozulmasından sonra tekrar kaybettiklerinize sahip olmak  için; Çarşamba günleri okuyacağımız Esma-Ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

EL- MUİD (124 Kere)

ANLAMI: Yaratılmışları (varlıkları) yok ettikten sonra tekrar yaratan, dirilten.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Haşr Suresi, 24. Ayet’inde der ki; O Allah ki, yaratandır,(en güzel bir biçimde) kusursuzca var edendir, “şekil ve suret” verendir. En güzel isimler O’nundur. Göklerde ve yerde olanların tümü O’nu tespih etmektedir. O, Aziz, Hakim’dir.” ve “Bakara Suresi, 56. Ayet’inde de der ki; Sonra belki şükredersiniz diye ölümünüzün ardından sizi tekrar dirilttik.”

NİYETİMİZ: Yaşamınızda değer verdiğiniz tüm kayıplarınızı geri kazanmak için niyet edebilirsiniz. (Örneğin; Kim olduğunuz, neden burada olduğunuz ve Kendi Öz’ünüzü bulmak gibi)

Hepimize Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.