Neşeli Şefler

Esma-ül Hüsna (EL-CEBBAR) ile Şifa Bulmak & 206 Kere & İstek ve Arzularımızın Olması ve Noksan ve Eksik Olan Taraflarımızı Tamamlamak için

0 2.486

Merhabalar,

Salı Gününün Gezegeni: ♂️MARS (Mirrih-Merih),

Mars Neyi Yönetir: Enerji, Güç, Eylem’i,

Rengi: Turuncu, Kırmızı.

Hizmet Meleği: SEMSEMAİL

Madeni: Demir

Burcu: Akrep

Notası: Do

İstek ve arzularımızın olması için, eksik ve noksan taraflarımızı  tamamlamak, her türlü düşük enerjilerden korunmak için; Salı günleri okuyacağımız Esma-Ül-Hüsna’dan Yüce Allah’ı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizinle paylaşıyoruz.

EL- CEBBAR (206 kere)

ANLAMI: Azamet ve kudret sahibi, İstediğini mutlaka yapan, dilediğine muktedir olan, (Muktedir’in anlamı: Bir şeyi başarmaya, yapmaya, gerçekleştirmeye gücü olan). Dilediğini zorla  yaptıran. .

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Haşr Suresi, 23. Ayet’inde der ki; Allah O’dur ki O’ndan başka ilah yoktur: Mutlak Hakim, Kutsal, Kurtuluşun Tek Kaynağı, İman Bağışlayan, Doğru ile Yanlışın Tek Belirleyicisi, Üstün, Eğriyi Düzeltip Doğruyu İhya Eden, Bütün İhtişamın Sahibi! Şanı yüce olan Allah, insanların ilahlık yakıştırdıkları her şeyden münezzehtir. 

NİYETİMİZ: İstek ve arzularımızın olması, eksik ve noksan taraflarımızı tamamlamak, her türlü düşük enerjilerden korunmak için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.