Esma-ül Hüsna (ER-RAKİB) ile Şifa Bulmak & 312 Kere & Her İşimizde Yüce Allah’ımızın Koruması Altında Olduğumuzu Hissetmek ve Bilmek Kolaylıklara Ulaşmak için

0 6.522

Merhabalar,

Cuma Gününün Gezegeni: ♀️VENÜS (Zühre-Çobanyıldızı),

Venüs Neyi Yönetir: Aşk, Eğlence, Güzellik,

Rengi: Beyaz, Yeşil, Pembe, Lila vb.

Hizmet Meleği: ANYAİL

Madeni: Bakır

Burcu: Boğa (Sevr)

Notası: La

Her işimizde Yüce Allah’ımızın koruması altında olduğumuzu hissetmek ve bilmek, beklemediğimiz anda gelecek kötülüklerden korunmak ve kolaylıklara ulaşmak için; Cuma günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri Olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

ER-RAKiB (312 Kere)

ANLAMI: Bütün varlıklarını gözetleyip kontrolü altında tutan, Bütün işleri denetleyen, gözetimi altında bulunduran.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim; Nisa Suresi, 1. Ayet’in’de der ki;”EY İNSANLAR! Sizi bir tek canlıdan yaratan, ondan da eşini yaratan ve ikisinden pek çok kadın ve erkek meydana getiren Rabbinize karşı sorumluluğunuzun bilincinde olun. Kendisi adına birbirinizden(haklarınızı) talep ettiğiniz Allah’a karşı sorumluluk bilinci duyun ve bu akrabalık bağlarını gözetin. Şüphesiz Allah, üzerinizde daimi bir gözetleyicidir.”

NİYETİMİZ: İlahi sevgiden; Her işimizde Yüce Allah’ımızın koruması altında olduğumuzu hissetmek ve bilmek, beklemediğimiz anda gelecek kötülüklerden korunmak ve kolaylıklara ulaşmak için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa Olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.