KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

Esma-ül Hüsna (EL-HAMİD) ile Şifa Bulmak & 62 ya da 3844 Kere & Maddi-Manevi Kazancımızın Genişlemesi ve Hepimizi Yaratan Yüce Allah’a Hamd Etmek için

0 3.667

Merhabalar,

Perşembe Gününün Gezegeni: ♃ JÜPİTER (Müşteri)

Jüpiter Neyi Yönetir: Şans, Mali Kazancı,

Rengi: Açık Sarı, Beyaz.

Hizmet Meleği: SARFİYAİL

Madeni: Teneke

Burcu: Yay (Kavs)

Notası: Sol

Maddi-Manevi kazancımızın artması, güzel bir ahlaka sahip olmak ve hepimizi yaratan Yüce Allah’a hamd etmek için Perşembe günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

EL-HAMİD (62 ya da 3844 Kere)

ANLAMI: Ancak sadece kendine hamd edilen, bütün varlığın diliyle övgüye en çok layık olan..

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Şura Suresi, 28. Ayet’inde der ki; O, (insanlar) bütün ümitlerini yitirdikten sonra yağmuru indiren ve (bu suretle) rahmetini sergiliyendir; çünkü (insanların) koruyucusu yalnız O’dur, hamd O’na mahsustur.”

NİYETİMİZ: Maddi-Manevi kazancımızın artması, güzel bir ahlaka sahip olmak ve hepimizi yaratan Yüce Allah’a hamd etmek  için niyet edebilirsiniz.

Hepimize; Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.