Esma-ül Hüsna (EL-KAYYUM) ile Şifa Bulmak & 156 Kere & Teşebbüs Ettiğimiz Tüm İşlerimizin Zahmetsiz, Başarılı, Hayr’lı Olması, Hafızamızı Kuvvetlendirmek için

0 5.415

Merhabalar,

Perşembe Gününün Gezegeni: ♃ JÜPİTER (Müşteri)

Jüpiter Neyi Yönetir: Şans, Mali Kazancı,

Rengi: Açık Sarı, Beyaz.

Hizmet Meleği: SARFİYAİL

Madeni: Teneke

Burcu: Yay (Kavs)

Notası: Sol

Teşebbüs ettiğimiz tüm işlerimizin zahmetsiz, başarılı, Hayr’lı olması, uykumuzun hafiflemesi, unutkanlıktan kurtulmak ve ezber gücümüzün artması (hafızamızı kuvvetlendirmek) için Perşembe günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

EL-KAYYUM (156 Kere)

ANLAMI: Gökleri, Yeri ve her şeyi ayakta tutan.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Bakara Suresi, 255. Ayet’inde der ki; ALLAH O’ndan başka İlah yoktur; Her Zaman Diridir, Bütün Varlıkların Kendi Kendine Yeterli Yegane Kaynağıdır. Ne uyuklama tutar O’nu, ne de uyku, Yeryüzünde ve Göklerde ne varsa O’nundur. O’nun izni olmaksızın nezdinde şefaat edebilecek olan kimdir? O insanların gözlerinin önünde olanı da, onlardan gizli tutulanı da bilir; oysa O dilemedikçe insanlar O’nun ilminden hiç bir şey edinemez, hiç bir şey kavrayamazlar. O’nun sonsuz kudreti ve egemenliği gökleri ve yeri kaplar ve onların korunup desteklenmesi O’na ağır gelmez. Gerçekten yüce ve büyük olan yalnızca O’dur.”

NİYETİMİZ: İlahi Sevgi’den;Korunup, kollanmak teşebbüs ettiğiniz tüm işlerinizin zahmetsiz, başarılı, Hayr’lı olması, uykunuzun hafiflemesi, unutkanlıktan kurtulmak ve ezber gücünüzün artması(hafızanızı kuvvetlendirmek) için niyet edebilirsiniz.

Hepimize; Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.