Esma-ül Hüsna (EL-MUAHHİR) ile Şifa Bulmak & 847 Kere & Bize Zarar Veren Biri, Düşünce, Takıntı, Vesvese Gibi Alışkanlıklardan Kurtulmak ve Uzaklaştırmak için

0 17.992

Merhabalar,

Cumartesi Gününün Gezegeni: ♄ SATÜRN (Zuhal)

Satürn Neyi Yönetir: Sorumluluk ve İstikrarı,

Rengi: Gece mavisi

Hizmet Meleği: KESFİYAİL

Madeni: Kurşun

Burcu: Kova (Delv)

Notası: Fa

Bize zarar veren biri veya birileri, olaylar gibi, kötü düşünce, takıntı, vesvese gibi alışkanlıklardan arınmak, kurtulmak ve uzaklaşmak için Yüce Allah’ı Esma-ül Hüsna’daki Cumartesi günü anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizlerle paylaşıyoruz.

EL-MUAHHİR (847 Kere)

ANLAMI: İstediğini geri koyan, arkada bırakan.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Nahl Suresi, 61. Ayet’inde der ki; Eğer Allah, insanları zulümleri nedeniyle sorguya çekecek olsaydı, onun üstünde (yeryüzünde) canlılardan hiçbir şey bırakmazdı; ancak onları adı konulmuş bir süreye kadar ertelemektedir. Onların ecelleri gelince ne bir saat ertelenebilirler, ne de öne alınabilirler.

NİYETİMİZ: Bize zarar veren biri veya birileri, olaylar gibi, kötü düşünce, takıntı, vesvese gibi alışkanlıklardan arınmak, kurtulmak ve uzaklaşmak için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.