Dört Elementin Başmelekleri

Dört Elementin Başmelekleri

0 5.852

Dört Elementin Başmelekleri

ATEŞ

Yön: Güney

Başmeleği MİKAİL;  Ateş elementinin melekleri heyecan, değişim, enerji, güç, cesaret, özgürlük, dürtü, motivasyon, arınma ve kuvvet ile ilgili her türlü konuda bizlere yardımcı olabilirler. Aynı zamanda öfke, bencillik, nefret, şehvet, hırs ve aşırı sahip olma isteği gibi olumsuz duygu ve düşüncelerinizi kontrol altına almak için yardım ve rehberlik talep edebilirsiniz.

HAVA

Yön: Doğu

Başmeleği İSRAFİL; Hava elementinin melekleri sağlık, netlik, mutluluk, mantık, zeka, zihin, bilgiyle ile ilgili her türlü konuda bizlere yardımcı olabilirler. Aynı zamanda Endişe, korku, güvensizlik ve düşüncesizlik gibi olumsuz duygu ve düşüncelerinizi kontrol altına almak için yardım ve rehberlik talep edebilirsiniz.

SU

Yön: Batı

Başmeleği CEBRAİL; Su elementinin melekleri; merhamet, sempati, anlayış, hayal, sezgi, kadınlık ve cinsellikle ilgili her türlü konularda bizlere yardımcı olabilirler. Aynı zamanda kıskançlık, aldatma, nefret, kin, şehvet, çekiştirme gibi olumsuz duygu ve düşüncelerinizi kontrol altına almak için yardım ve rehberlik talep edebilirsiniz.

TOPRAK

Yön: Kuzey

Başmeleği URİEL; Toprak elementi melekleri doğa, hayatta kalma, büyüme, sağlık, refah, sorumluluk, hakikat ve uygulanabilirlik gibi konularda bizlere yardımcı olabilirler. Aynı zamanda tembellik, erteleme, açgözlülük, melankoli gibi olumsuz duygu ve düşüncelerinizi kontrol altına almak için yardım ve rehberlik talep edebilirsiniz.

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

(Richard WEBSTER’in Melekler adlı kitabından )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.