Başmelek Raguel ile İlişki Şifası

Başmelek Raguel ile İlişki Şifası

İlişki içinde aşkı yaşayamıyorsanız bunun bağlı olduğu birçok alan var. Bunlardan biri de ruhsal evlilikler, sözler ya da nişanlılık. Bunu bu yaşamınızda ya da başka bir boyut veya zaman yaşamınızda gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

0 16.571

Başmelek Raguel ile İlişki Şifası Sizlerle…

İlişki içinde aşkı yaşayamıyorsanız bunun bağlı olduğu birçok alan var. Bunlardan biri de ruhsal evlilikler, sözler ya da nişanlılık. Bunu bu yaşamınızda ya da başka bir boyut veya zaman yaşamınızda gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Bu durum şifalanmadığı zaman genel olarak belirgin iki durum ortaya çıkar. Ya bir ilişki içindesinizdir ancak bu ilişki sağlıklı bir ilişki değildir; ya da çok istediğiniz halde bir ilişki içinde olamazsınız. Bu durum bir üst aşama olan evlilikler içinde benzer bir durum içinde olur.

Aşk alanını şifalandırmak için bu çalışmayı yapabilirsiniz. Bu çalışmaya kalbiniz evet diyorsa yapın;

Gece yatarken niyet edilip yapılacak bir çalışma. Yatmadan önce bir bardak su için. Sonra “Başmelek Raguel bu yaşamda, bu boyutta ya da başka bir boyutta ve zamanda çok boyutlu olarak. Benim ruhsal planıma hizmet etmeyen ruhsal boyutta hala süren tüm evlilikleri, nişanlılık ve söz ile ortaya çıkmış her şeyi lütfen bitir. İade edilmesi gereken her şeyi ait olduğu yere kaynakta arındırıp götür. Bana ait olan her şeyi de kaynakta arındırıp bana geri getir.

Başmelek Ceremayel Bağışlanmayı Allah’ın bakış açısından gerçek kıl.

Başmelek Mikail artık bana hizmet etmeyen sevgi bağı da dahil tüm bağları kes.

Başmelek Rafael bu çalışmanın şifasını tüm fiziksel bedenimde var et.

Bu çalışmada benimle olan koruyucu meleklerime ve tüm Başmeleklere teşekkür ediyorum, şükürler olsun”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.