Başmelek İsrafil

Başmelek İsrafil; Yüce Allah’ın şifasının iyileştirici eli olup o muhteşem enerjisi ile şifacı meleklerin başıdır. Sevdiğiniz herkes için şifa talep edin.

0 28.894
  • Adı: Yüce Allahın şifa veren iyileştiren eli anlamına gelir.
  • Rengi: Zümrüt yeşili olarak algılanır.

Başmelek İsrafil

Başmelek İsrafil; Yüce Allahın şifasının iyileştirici eli olup o muhteşem enerjisi ile şifacı meleklerin başı olan İsrafil yeryüzündeki tüm canlara o pırıl pırıl yeşil zümrüt rengiyle talep edildiği takdirde şifa verendir. Fiziksel, zihinsel, ruhsal, duygusal düşüncelerinizin bıraktığı, bedeniniz, aklınız ve kalbinizle ilgili tüm negatif enerjileri ve ruhsal sıkıntılarınızı tedavi etmesi için akşam uykuya yatarken yada aklınıza geldikçe Sevgili Başmelek İsrafil’den şifa vermesi için yardım talep edebilirsiniz. Aynı zamanda yolculuk sırasında yolculuğunuzun keyifli, sağlıklı, huzurlu geçmesi için ve de duru görü konusunda da yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Meleklerin iyi ya da kötü ayrımı yoktur. Onlar şifanın tüm Evren’e yayılması için görevlidirler.

Şayet kişinin  ölümü veya  hastalığı  bu dünya okulundaki bir planının parçası değilse sizlere derhal tedavi için o güzel enerjisiyle yardıma her zaman hazırdır.

Başmelek İsrafil’i kendiniz, sevdikleriniz hatta sevdiğiniz hayvanlar ve evrendeki tüm canlar için şifa ile ilgili her konuda o çok güzel zümrüt yeşili rengi peleriniyle sarmasını ve şifalandırmasını talep edebilirsiniz. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Not: Sevgili Başmelek İsrafil’e ( Kalbinizden hissederek, samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin.Şifa olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.