Başmelek Ariel

1 46.093

Adı: Allah’ın dişi aslanı anlamına gelir.

Rengi: Açık canlı pembe olarak algılanır.

Başmelek Ariel;Evrenimizdeki, doğayı ve üzerinde yaşayan tüm canlıların, hayvanların, bitkilerin koruyucu meleği  yumuşacık ve sevgi dolu enerjisi ile Ariel çiçek ve doğa perilerinin varlıklarını yöneten aynı zaman da cesaretin, bolluk bereket ve gücün başmeleğidir. Sembolü aslandır.

Hayvanseverler, doğayı koruyanlar, bitki örtüsüne ve ormanlara, çiçeğe, böceğe, çevreye sahip çıkanların hep yanındadır. Başmelek İsrafil’e insanları, hayvanları, bitkileri iyileştirmesi için yardım eder.  Çok sevdiğinizi düşündüğünüz bir işe adım atmak istediğinizde doğuştan zaten sizde var olan güç ve cesaretinizi açığa çıkarmak istediğinizde ya da içsel sesinizin, yüreğinizin  söylediği yönde cesaretle istediğiniz işe adım atmak  ve ayrıca evinde,  işinde  maddi manevi bolluk ve bereket için Baş melek Ariel’ den yardım talep edebilirsiniz. İnsanların hedef belirlemelerine ve hedeflerine ulaşmalarına ve de çağrılarımıza oldukça hızlı cevap veren Başmelektir.

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizin derinliklerine odaklanın. Hissederek ve samimiyetle Derin bir nefesle burundan alıp ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin.

“Baş melek Ariel’ den özellikle  uzun zamandır Dünyamız ve Ülkemiz üzerinde yapılan her türlü katliama, kötülüklere ve olumsuz enerjilere karşı Evrenimiz’e, Evrenimizde yaşayan tüm canlı varlıklara  yardım etmesini ve gözetmesini  hemen şimdi birlikte talep edelim. Teşekkürlerimle… ” Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
  1. Aysel Krista diyor

    Teşekkür ederim. Tüm dünyanın iyiliği için niyet ediyorum. Şükürler olsun ve öyle de oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.