Başmelek Barakiel

0 22.275

Rengi: Kırmızı olarak algılanır.

Başmelek Barakiel’in; ismi (Tanrı’nın nimetleri) manasına gelmektedir. Renginin kırmızı olması nedeni ile çok canlı, kuvvetli ve üretken muhteşem bir enerjisi vardır. Kırmızı melek Barakiel, güneş gibi kalbinden sarı ışık ışınları çıkarır bu da onun ne kadar  bilge olduğu ve insanlığı aydınlatma konusundaki gücünü gösterir.

Barakiel bize harika bir talihin, şanslı olmanın ve hayata pozitif bakmanın ne anlama geldiğini öğretir. “İnsan olduğunuz için şanslısınız ve bunu kullanın” diyerek çok değerli olduğumuzu bize bildirir. İnsan olmanız size Yüce İlah tarafından verilen bir hediyedir. Bunun dışında şimşek meleği olarak da bilinmektedir. Yardım istediğimiz takdirde O eşsiz ışığıyla, yüreklerimizi güzelleştirir  ve zihinlerimizi berraklaştırarak farkındalığımızı arttırır.

Espritüellik konusunda da ilgili olan Başmelek Barakiel, insanların egolarını mizah yöntemiyle güzellikle değiştirir.

Potansiyelinizi açığa çıkarmasını, pozitif bir vizyona sahip olmayı, insan olmayı yapıcı bir şekilde kullanmayı, güzel talihinizle bolluğun size akmasını  ve olayları uzaktan görerek her açıdan enine boyuna farketmeyi isterken sizin için uygun olan basit ve keyifli metodlar kullanmanız konularında yardım talep edebilirsiniz.

Derin bir nefesle  yürekten hissederek (Burundan al, ağızdan ver.) niyetinizi talep edip sevgiyle şimdi deyin. Ve öylede oldu. Şükürler olsun. Teşekkürler.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.