Başmelek Sandalfon

0 27.025

Adı     : Kardeş anlamına gelir.

Rengi: Turkuaz olarak algılanır.

Başmelek Sandalfon; müzikle ve dualarımızla ilgilidir. Dualarımızı Yüce Allah’a ulaştıran melektir. Kalbinizin dileklerine, isteklerine ulaşmanızı engelleyen, tıkanıklık yaratan sahte benlik kalıplarınızdan, ruhunuzun temizlenmesi ve arınmasını , gününüzün güzel geçmesi, moralinizin yerine gelmesini istiyorsanız,  kendini yalnız hissettiğinizde  müziğin sihirli gücünü ve tınısını hissetmek, yaşamak, ruhunuzu dinlendirmek için Başmelek Sandalfon’dan  yardım talep edebilirsiniz. Ondan yardım istiyorsanız anlamlı şarkılar duymaya size gelen cevapların farkında olmaya hazır olun. Çünkü Sevgili Sandalfon sizlere mesajlarını bu şarkı sözlerinde veriyor olabilir.

Dileklerinizin gerçekleşmediğini düşünüyorsanız  nasıl ve ne zaman olacağı  hakkında fikir yürütmeyi bırakın.   Yanlış duygu ve düşünce kalıplarınızdan ( şöylemi, böylemi olsa gibi) koyduğunuz sınırlar ve blokajlardan olabilir. Onun için siz isteyin ve bırakın “Yüce Allah’ımız ve melekler halleder” çünkü acaba mı gibi sorularla engeli koyan da, düşüncelerinizle yaratan da sizsiniz.

Bilin ki dualar geri planda Yüce  Allah tarafından bizler için  en hayrlı ve en doğru olan zamanda gerçekleşir.

Ayrıca dua etmiş olmak için dua etmeyin der Sevgili Sandalfon; Dua’yı önceden ezberlemiş olduğunuz kalıplarınızla  değilde (çünkü onlar sadece kafadan gelen ezbere yapılan dualarınızdır.) dua’larınızı her seferinde ne hissettiğiniz, fiziksel, ruhsal durumunuzu farkında olarak ona göre içinizden gelen sözlerle yüreğinize odaklanarak yapın. (Hatta dualarınızdaki dileklerinizi o an yaşıyormuş gibi sürekli hayal edin.) O zaman gerçek bir biçimde dua yapmış olursunuz der. Evet Sevgili Canlar; Hani bazen içinizden kalbinizin derinliklerinden inançla, hissederek, “O” muhteşem sevgiyle dolup o taştığınız zamanlar var ya işte tam o zaman. Dua’nızı yaparken o an’ın farkındaysanız  (yani Yüce Allah’ın sevgisinin ve desteğinin her zaman bizimle var olduğuna inanmanın)  ve de sürekli mutluluk, huzur, sevgi, sukunet, saygı, teşekkür, şükür halidir ki işte dua hali tam da budur sevgili Canlar.

Bir de Baş melek Sandalfon, korku ve endişelerinizden arınmanız, enerjisel karışıklıklardan kurtulmanız için Baş melek Mikail  ile birlikte biz istediğimiz takdirde yardım ederler.

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizden hissederek, inançla, samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.