Başmelek Galgiel

0 17.971

Rengi: Güneş sarısı olarak alıgılanır.

Başmelek Galgiel; güneşin günlük rotasının takibi ve Işık işçilerinin liderlerinden biri olduğu söylenir. Galgiel’in görevi en karanlık anınızda kötümser olduğunuzda ışığı göremediğiniz zamanlarda beni çağırdığınız zaman sizi aydınlığa kavuşturmaktır. Sizin doğuştan var olan ışığınızı  harekete geçiren bağlantımla her şeyin ve durumunuzun senin ve bütünün en yüksek hayrına değiştiğine hayretler içinde şaşırıp kalırsınız.

Yaşamınızda her gün mucizeler olmakta sadece siz onları farkedemiyorsunuz. Mucizeleri fark edebilseniz yüreğinizden samimiyetle talep ettiğiniz niyetlerle mucizeleri yaratmanın ne kadar  kolay olduğunu bilebilirdiniz. Alışın onlara canlar çünkü mucizeler her gün gerçekleşmekte. Mucizeyi görmek istersen ilk önce kendine dön bak. Yerle gök arasına bak, renklere bak, doğaya bak. İnanın  gerçekten bu böyledir. Siz farkında olsanızda olmasanızda. Sizler mucizeler yaratmak, bizler de sizlere yardım etmek için her zaman istediğiniz süre yanınızdayız.

Şunu kesinlikle unutmayın ki sizin  doğuştan gelen özünüz  saf ışık ve saf sevgidir.

İstediğin her duruma, yere ilişkilere, ışık ve sevgi getiririm. Benden istediğin zaman sende  gerçek olanı özgürlüğünü eline alman için seni harekete geçiririm o kadar.

O güzel yüreğinize samimiyetle odaklanıp (Burundan nefes al, ağızdan ver) sevgili melekten sizi karanlıktan çıkarıp, ışığa kavuşturması için yardım talep edip niyet edebilirsiniz. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle.

Not: Bodrum’da inanılmaz bir yağmur yağıyordu. Başmelek Galgiel’i yazmaya başladığımda güneş açtı. İşteeee mucize…

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.