Başmelek Zadkiel

0 30.851

Adı: Allah’ın haklılığı anlamına gelir.

Rengi: Koyu Lacivert olarak algılanır.

Başmelek Zadkiel; Merhamet, neşe, şefkat ve dönüşüm meleklerinden sorumludur. Aynı zamanda özgürlük ve hafızanın Başmeleğidir. Olumsuz düşüncelerimizden ve kısıtlamalarımızdan özgürleştirme arzusunu ve gücünü aşılar. Başmelek Zadkiel’ den kendimize ve başkalarına olan anlayışımızı sakin, nazikçe ve sevecen olmamızı, hafızayı kuvvetlendirmesini, şefkat ve bağışlamayı öğrenmemiz ve unutmamız gereken  zarar veren bilgiler için yardım talep edebiliriz.

Affetme meleğidir. Zadkiel yapılan hatalar yüzünden kendimizi ve başkalarını affetmemizi, tüm negatif enerjimizi ve sırtımızdaki bu gereksiz yaramayan yüklerden kurtulmamıza yardım eder. Böyle bir durumda benim mor alevimle size yaramayan düşük enerjileri salıvermemi evrene sevgiyle göndermemi talep edebilirsiniz.

Acı veren hatıralarınız aklınızdan çıkmıyorsa en kötü senaryoları hala yazmaya devam ediyorsanız Sevgili Başmelek Zadkiel’den araya girmesini hafızanızı temizlemesini ve tazelemesini isteyin. Sevgili Zadkiel’den yardım istediğiniz zaman nereye yönlendirildiğinizi anlamak için gözünüzü, kulaklarınızı açık tutun. Farkında olun. Düşük olan bilincinizi yükseltir. İstediğiniz konu her neyse ya bir kitaba yada  internetteki  bir metni okumaya veya başka kaynaklara  yönlendirilmiş olduğunuzu görebilirsiniz. Aklınıza birden gelen “O” parlak düşünce ile  metni bulur okursunuz.

Daha fazla mesaj

“Merhameti acımak olarak algılamayın der, Merhametli olmak O güzel Kalbinizi anlayıp sakinleşmek demektir.”

Not: Sevgili Başmelek’e (Yüreğinizden; hissederek, inançla, samimiyetle odaklanıp; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.