Başmelek Cebrail

0 30.303

Adı: Yüce Allah’ın müjdecisi, kudreti, haberleşmenin ve iletişimin Başmeleğidir.

Rengi: Bakıra yakın altın sarısı olarak algılanır.

Başmelek Cebrail; Peygamberlere, aynı zamanda da yükselmiş üstat’lara müjde veren, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’ e hira dağında peygamber olduğunu müjdeleyen, Ramazan ayının Kadir Gecesi’nde Peygamberimize Kuran-ı Kerim’i indirmeye başlayan, Peygamberimizi cennet’in katlarını gezdiren  ve İncil’ de Sevgili Meryem’e hamile olduğunu söyleyen Başmelektir. Başmelek Cebrail iletişim meleğidir.

İletişimle ilgili herhangi bir meslek grubunda çalışıyorsanız örneğin; Spiritüel hizmette olmaya yakınlaşmanıza reklam, halkla ilişkiler, yazar, vb. ve İnsanlarla olan iletişim ile ilgili her türlü düşünce ve duygularımızı net olarak ifade etmemizle birlikte konuşma, yazı yazmak gibi haberleşme, iletişimle ilgili yeteneklerinizi geliştirmek neşe, sevgi ve uyum içinde  tüm istek ve  dilekleriniz konularında yardımcı olan Başmelek Cebrail aynı zamanda çocuklara eğitim, okul ve okula uyum sağlama konularında anne ile babaya da yardımcı olur. Bunlar dışında gördüğümüz rüyaların doğru bir şekilde yorumlamamız ve hayatımızda büyük değişiklikler yapmak istediğimizde de “öz güvenimizi” sağlaması için “O” sevgi dolu yüreğinize odaklanarak yardım etmesini talep edebilirsiniz. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizden hissederek; Derin bir nefes burundan alıp ağızdan verirken) niyetinizi söyleyin. ve Teşekkür edin.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.

Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.