Başmelek Jophiel

Başmelek Jophiel; Bilgelik, aydınlanma ve güzellik meleğidir. Hayatımıza dair yaşamımızda bizim için güzel olan istediğimiz ne varsa ondan isteyebiliriz.

0 26.992
  • Adı: Allah’ın güzelliği anlamına gelir.
  • Rengi: Canlı koyu Pembe olarak algılanır.

Başmelek Jophiel;

Bilgelik, aydınlanma ve güzellik meleğidir. Hayatımıza dair yaşamımızda bizim için güzel olan istediğimiz ne varsa bunların hepsini çevremize, düşüncelerimize, yüreğimize, işimize, evimize, eylem-plan-niyetlerimize bulunduğumuz ortamlara, muhabbetlerimize ve hatta tüm bedenimize istediğimiz anda “O” muhteşem koyu pembe enerjisi ile güzellik, huzur, mutluluk getiren Başmelek Jophiel aynı zamanda Feng Shui ustasıdır.

Sevgili Başmelek Jophiel’den;

Negatif düşünceler, beynimizde dönüp dolaşan olumsuzlukları, sıkıntı ve umutsuzlukları ortadan kaldıran, hayatımızın her alanına “O” muhteşem güzellik ve mükemmelliğe ulaşmamız için ışık  tutan  ve aydınlanmamız için (İçinizdeki bilinmeyenleri, sırları, keşfedilmeyi bekleyen yanlarınızı) ortaya çıkarmanıza yardımcı olan Başmelektir. Onların görevi insanoğlunun “ışık varlıkların (meleklerin)” öğretilerini gerçekten anlamak ve aydınlanmak için her bir bireyin ilerleyeceği yola ışık tutmak. Amaçları bizler  istediğimiz takdirde severek yardım etmektir. Melek Jophiel’den yaratıcı bir proje yapmak istediğinizde ve aktivitelerinizde de yardım talep edebilirsiniz.

Ayrıca; Evimiz, işimiz kadar Dünyamız ve Ülkemiz içinde güzellik, iyilik ve düzen talep edebiliriz. Düzen demişken evimizde,  iş yerimizde, bahçe ve çevremizde temizlik  yaparken  de (artık size yaramayan eşya, mobilya ne varsa ) Başmelek  Jophiel’den  yardım talep edebilirsiniz.

Not: Sevgili Başmelek’e ( Kalbinizden hissederek, inançla, samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve Teşekkür edin. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta kalın.

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.