Başmelek Haniel

0 12.694

Adı: Allah’ın zarafeti anlamına gelir.

Rengi: Beyazımsı mavi olarak algılanır.

Başmelek Haniel; Yüce Allah’ın Başmeleklerinden biri olan Haniel; Kozmik yeteneklerimizi açığa çıkarmada, bilinçaltının, duyguların, düşüncelerin hislerin, sevginin, gizemin o muhteşem ışıklı bol enerjili AY’ın meleğidir.

Sakinleşmek isteyince, herhangi bir işte, oturum, sempozyum seminer gibi toplantılarda (v.b) yaptığımız her işte hoşgörü, anlayışlı olma, nezaket, zarafet, karşı tarafı dinleme gibi Ay’ ın enerjilerinden ve evrelerinden yararlanmak için (Yeniay’da tümden istediğiniz her konuda  yenilenmeyi, Dolunay’da ise hayatınızda istemediğiniz size artık zarar veren ne varsa her şeyden arınmayı) Sevgili Haniel’den  bu çok özel  ay’ın evrelerinde yardım etmesini talep edebilirsiniz.

Örneğin; Dolunay zamanı ihtiyacımız olmayanları (düşük enerjilerden arınmayı, öfke, stres, korku, alkol, sigara, kilo, yaşamınızda sizi rahatsız eden ne varsa vb.),

Yeni Ay  zamanında ise  ihtiyacımız olan tüm yeni olanı, (güzellikleri, yüreğinizden sevgiyle geçen her ne iş ise yeni işlere başlamak, başka insanlara yardımcı olmak, maddi-manevi bolluk, huzur, mutluluk, inanç vb.)  herşeyi Baş melek Haniel’den talep edebilirsiniz. Yani Haniel’den negatif düşüncelerden arınıp pozitif düşüncede kalmanızda ve içsel doğrunuza hareket etmenize ve enerjinizin yükselmesini istediğiniz takdirde yardım eder. Ayrıca Ay’ın dönüşümlerinin meleği olduğu için bayanların regl dönemlerinde her hangi bir aksaklık, ağrı vs gibi durumlarında düzene koyması için yardım talep edebilirsiniz.

Kısa Bir Bilgi: Dolunay ile  Yeni Ay’ ın olduğu gün ve saatte taleplerinizi bir kağıda yazın eğer o saat müsait değilseniz o saatlere niyet ederek, onları sevgiyle yakıp  küllerini doğaya gülümseyerek bırakabilirsiniz ya da lavaboya döküp suyu açabilirsiniz. Eğer deniz kenarı bir yerde oturuyorsanız külleri denize dökebilirsiniz..

Not: Sevgili Başmelek’e ( Kalbinizden hissederek, inançla, samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik Korunuyor!