Başmelek Haniel

1 31.031

Adı: Allah’ın zarafeti anlamına gelir.

Rengi: Beyazımsı mavi olarak algılanır.

Başmelek Haniel; Yüce Allah’ın Başmeleklerinden biri olup; Kozmik yeteneklerimizi açığa çıkarmada, bilinçaltının, duyguların, düşüncelerin hislerin, sevginin, gizemin o muhteşem Işık’lı bol enerjili AY’ın meleğidir.

Sakinleşmek isteyince, herhangi bir işte, oturum, sempozyum seminer gibi toplantılarda (v.b) yaptığımız her işte hoşgörü, anlayışlı olma, nezaket, zarafet, karşı tarafı dinleme gibi Ay’ ın enerjilerinden ve evrelerinden yararlanmak (Dolunay ve Yeniay’da) için Sevgili Başmelek Haniel’den    yardım etmesini talep edebilirsiniz.

Örneğin; Dolunay zamanı ihtiyacımız olmayanları (düşük enerjilerden arınmayı, öfke, stres, korku, alkol, sigara, kilo, yaşamınızda sizi rahatsız eden ne varsa vb.),

Yeni Ay  zamanında ise  ihtiyacımız olan tüm yeni olanı, (güzellikleri, yüreğinizden sevgiyle geçen her ne iş ise yeni işlere başlamak, başka insanlara yardımcı olmak, maddi-manevi bolluk, huzur, mutluluk, inanç vb.)  herşeyi Baş melek Haniel’den talep edebilirsiniz. Yani Haniel’den negatif düşüncelerden arınıp pozitif düşüncede kalmanızda ve içsel doğrunuza hareket etmenize ve enerjinizin yükselmesini istediğiniz takdirde yardım eder. Ayrıca Ay’ın dönüşümlerinin meleği olduğu için bayanların regl dönemlerinde her hangi bir aksaklık, ağrı vs gibi durumlarında düzene koyması için yardım talep edebilirsiniz.

Kısa Bir Bilgi: Dolunay’ın olduğu gün ve saatte yaşamınızdan çıkartmak istediğiniz size yük yapan ne varsa taleplerinizi bir kağıda yazın eğer o saat müsait değilseniz o saat’e niyet ederek, onları sevgiyle yakıp  küllerini doğaya gülümseyerek bırakabilirsiniz ya da lavaboya döküp suyu açabilirsiniz. Eğer deniz kenarı bir yerde oturuyorsanız külleri denize dökebilirsiniz.. Yeniay’da ise yaşamınızı pozitife dönüştürecek yeni bir iş, maddi manevi bolluk, huzur vs. gibi niyetlerinizi yazdıktan sonra size ait iyi gelen bir kutu, çekmece veya  her ne ise yazdıklarınızı koyup uzun bir süre beklemeniz. İçinizden geçenleri bilen olarak aradan zaman geçtiğinde kutuya bıraktığınız kağıdı açıp okuyabilirsiniz. Dileklerinizin ya da niyetlerinizin zamanı geldikçe eğer sizin hayrınıza ise gerçekleştiğini göreceksiniz.

Not: Sevgili Başmelek’e ( O güzel Kalbinizden hissederek, inançla, samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
  1. NİLÜFER diyor

    Merhaba,

    İsmim Nilüfer AKGÜN her gün aksatmadan melek kartlarını takip ediyorum, çok faydalanıyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.