Başmelek Azrail

0 28.893

Adı: Allah’ ın yardım edeni anlamına gelir.

Rengi: Krem ya da fildişi olarak algılanır.

Başmelek Azrail; Bu dünyadan sevdiklerimiz gün gelir bizden ayrılır yani ölür. Sebebi daha farklı bir enerji boyutu onları çağırır. Bu ölüm geçişinde kişilerin ruhunu ışığa Yüce Allah’ın katına huzur içinde götürmek, onlara destek olmak için o sıcacık enerjisi ile bu dünyadan ışık içinde ayrılmalarına yardım eden Başmelek Azrail’dir. Ölüm bir değişimdir, bitiş değil. Ve de  ölmekte olan canlar kadar,  yakınlarının kaybetme acısını hafifletebilmek “O”şefkatli enerjisiyle sükunet, huzur ve rahatlık için de atlatabilmelerine yardımcı olan melektir.

Bizlere çocukluğumuzdan bu yana anlatılan o korkunç figürün aksine son derece sıcak şefkat dolu bir enerjisi vardır. Işığa ulaşamayan arada kalan (Araf) ruhları ışığa ulaştırmakta en büyük yardımcıdır.

Baş melek Azrail’ i bir yakınınızı  kaybettiğinizde üzüntü içindeyseniz, acınızı azaltması için huzur ve rahatlık vermesini, kalbinizin hafiflemesini, kalp kırıklığı, aşk ile ilgili her türlü durum için, önyargılarınızdan kurtulmak ve de hayatınızı dolu dolu yaşamak  veya sizin için nasıl olmasını istiyorsanız (şefkatli, sevecen, merhamet dolu ve sakinleştirici) o muhteşem ışığıyla rehberlik etmesini isteyebilirsiniz. Ayrıca bu dünyadan ayrılan sevdiklerinizden haber almak isterseniz size bu konuda da yardım eder. Bu haberleri direkt mesaj olarak ya da rüya, hisler yoluyla bazı işaretler yoluyla da alabilirsiniz. (Örneğin çok özlediğinizi düşündüğünüzde o kişinin en çok kullandığı parfüm ya da kokuyu bir anda  hissedersiniz veya bunun gibi başka sevdiği herhangi bir şeyi.) Sevgili Başmelek Azrail’den öğretmenler, danışmanlar, yaşam koçluğu, psikologlar gibi ve buna benzer meslek gurubunda olan kişiler yardım talebinde  bulunabilirler

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizin derinliklerinden odaklanarak, hissederek, samimiyetle Derin bir nefes burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.

Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.