Başmelek Tabris

0 17.108

Rengi: Canlı turuncu olarak algılanır.

Başmelek Tabris; Özgür iradenin meleğidir. Hepiniz birer güneş gibisiniz. Sizlerde Güneşin saflığı var. Güneşin O muhteşem parlak ışığı gibi olun der Tabris. Güneş sizlere artık hizmet etmeyen, size zarar veren her gereksiz duygu ve düşünceyi yakar sadece saf olan kalır. Sizler saf bir bilinç kanalısınız. Lütfen bunun farkında olun.

Özgür İradeniz bu boyutta daima sınava tabidir. Çünkü yaşamınızı bu dünya’da sizler Özgür iradenizle şekillendiriyorsunuz. Bildiğiniz gibi meleklerin iradesi yoktur. Bizler sadece Yüce Allah’ın emirlerine itaat ederiz. Sizler ise seçim hakkınızda bu dünya’ya gelmeyi istediniz. Bu boyuta gelirken seçimler yaptınız. Bu seçimleriniz tekamül yolunda çok önemlidir. Farkındalıkla  ve içsel doğrunuza göre yaşamak Yüce Yaradan’ımızla bir olmak demektir. Tüm negatif enerjileri, size yaramayan zarar veren düşünce,duygu ve davranışların yani sahte benliğin özgür iradenizi tutsak etmemesi için içsesinize yani doğrunuzun sesine kulak verin. Çünkü “O” sesin size her zaman doğru rehberlik ettiğini ve Yüce Allah tarafından Özgür iradenin sadece kullarına verilmiş bir üstünlük olduğunu her zaman hatırlayın ve çok sevildiğinizi, kıymetinizi bilin.

Başmelek Tabris’ten;

Özgür iradenizi, tamamen bilinçli,(saf bilinç kanalı olduğunuzu hatırlayın) farkında olarak içsel sesinize ve doğrunuza göre kullanmanızı  kendinizi “yaratma gücünüzün”, farklı ve yaratıcı özelliklerinizin farkında olmanız, yaşam amacınızda seçtiğiniz konu her ne ise “kararlı net olup, olumlu davranmak”, zaten sizde doğuştan var olan potansiyelinizi ortaya çıkarmak ve kendinizin aslında muhteşem bir varlık olduğunuzu görmeniz, hissetmeniz, bilmeniz için yol göstermesini ve yardım etmesini talep edebilirsiniz. Şayet herhangi bir şey yapmaya karar verirken sezgilerinizi hissetmez veya hissedemezseniz o işi yapmayın. Ta ki size olumlu olan içsesinizden gelen cevaba kadar. Sevgili Başmelek Tabris der ki; Size olan sevgimizi içinizde hissedin ve sizler istediğiniz takdirde zevkle, keyifle sizlere rehberlik ederim. Lütfen kendinize inanın, gücünüze inandığınızda çok mutlu ve keyifli olduğunuzu hissedeceksiniz.

Not: Sevgili Başmelek’e ( Kalbinizden hissederek, inançla, samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.