Başmelek Uriel

0 51.137

Adı: Allah’ın nuru ışık anlamına gelir.

Rengi: Altın sarısı olarak algılanır.

Başmelek Uriel;hayatımıza Yüce Allah’ın “O” İlahi  ışığını getiren, akıtan  altın rengi ile bilgeliği temsil eden zihinsel bir baş melektir. Barış meleklerinden sorumlu, kudretli ve yaşamımızdaki sorunlu durumlarda önsezi, içgörü, duruluk, netlik kazanmanıza, özellikle de başkalarının amaçlarını anlamamız için beynimize ışıklar saçar. Ayrıca yeni fikirler, buluşlar, ilhamlar verip (hani deriz ya aklıma parlak bir fikir geldi) yaratıcılığımızı  o muhteşem bilgeliği temsil eden güzel altın sarısı enerjisiyle arttıran yönümüzü bulmamızı sağlayıp yolumuzu ışıklarla aydınlatan başmelek Uriel’dir.

Muhteşem ışığıyla önümüze çıkan bizleri zorlayan, çözülemeyen problemler, sorunlar, sınav soruları dahil tartışma ortamı gibi çözemediğimiz, kendimizi çıkmazda hissettiğimiz durumları mucizevi bir şekilde hızla çözüme ve huzura kavuşturmaya yardımcı olur.

Sevgili melek Uriel ve Barış melekleri her türlü iç huzurumuzu bulmamız, öfke, korku, endişeden arınmamıza, yaşamımızdaki bizleri zorlayan ilişkilerimizdeki sorunları gidermek istediğimiz takdirde bizlere  yardımcı olan, çocuklarımızın eğitimlerinde, okullarda sınavlara girerken yardımcı olması için çok rahatlıkla yanına gönderebileceğimiz bir Başmelektir.

Unuttuğumuz her şeyi bilmek, aklımızda tutmak, isimler dahil hatırlamamızda hafızamızı parlatan…

ayrıca hayatınızın herhangi bir alanında hedeflerinize ulaşmak, yaratıcı aktiviteler de bulunmak istediğinizde yardım eden melektir. Sevgili Uriel’i ve Barış meleklerini birlikte çağırdığınızda, onların savaş, çatışma yaşanan bölgelerde adaletin olmadığı yerlere uyum ve adaleti getirmelerine olanak verirsiniz. O’nun Işık dolu muhteşem enerjisi çok güçlü olup hemen fark edilebilir.

Not: Sevgili Başmelek’e ( Kalbinizden odaklanarak, hissederek, samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun. Ve teşekkür edin.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.