Başmelek Raziel

1 126.200

Adı: Allah’ın sırrı anlamına gelir.

Rengi: Gökkuşağı renkleri olarak algılanır.

Başmelek Raziel; Gizem okulunun Başmeleği Raziel Allah’ın tahtına yakın oturduğu için tüm ezoterik sırları bildiği ve  evrenin işleyişiyle ilgili derin bir bilgiye sahip olduğu söylenir. Başmeleklerin metafizikçisi ve sihirbazı olan Raziel şifa gücünede sahip en gösterişli meleklerdendir.

Geçmiş  tüm yaşamlarımız, karma, çocukluğumuzdaki duygusal travmalar, arındırma, bilinçaltındaki korkular, fobiler, tüm eksiklik duygusu, içimizde yaşadığımız adlandıramadığımız huzursuzlukları, tüm hastalıkları ışığa dönüştürmede, zamanın her doğrultusunda iyileştirilmesi gereken duygular, yaralar, geçmişi geride bırakma, bağışlanma gibi neticede arkanızda bırakmak istediğiniz, sizi ürküten her ne varsa yardımcı olur. Uykunuzda yada sessiz bir yerde şifa vermesini ve öğretmesini, anlayamadığınız şeyler varsa da rüyalarla açıklaması için yardım talep edebilirsiniz.

Ayrıca Sevgili Başmelek Raziel’den; Ezoterik bilgileri, geçmiş yaşamınızı, rüyanızı yorumlamak ve hatırlamak, zihninizi ve kalbinizi açmak, tahmini imkansız sorulara cevap arıyorsanız, kronik hastalıkların kökünü araştırmak, psişik güçlerinizi açığa çıkarmak, fikirlerinizi geliştirmek istediğinizde, orjinal düşünceler gibi bir çok konuda da yardım talep edebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Baş melek  Raziel’ le uykuda çalışırken kendinizi sabah kalktığınızda bütün gece iş yapmış gibi yorgun hissedebilirsiniz. Bu sebepten dolayı Baş melek  İsrafil (Rafael) den ve Sevgili rehber meleklerinizden her şeyi şifalandırmaları ve yeni güne dinlenmiş zinde olarak kalkmanız için yardım etmeleri için talepte bulunun. Tabi ki Yüce Allah’ımızın izniyle kendinizi yenilenmiş gibi hissedecek ve rahatlamış olarak yeni gününüze başlayacaksınız.

Not: Sevgili Başmelek’e ve meleklerinize; (Kalbinizden hissederek, inançla, samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi ve taleplerinizi söyleyin.(Mesela; Şimdi senden rica ediyorum “sorunuzu veya durumunuzu tarif edin.” lütfen geçmiş deneyim ve ilişkilerimde beni yönlendirin ve herkesle bütün karmamı dengelememe, eski acılarımı açığa çıkarıp şifa verin.  Zamanın tüm yönlerine doğru  geçmiş, şimdi ve gelecekte, sonsuza dek yardım et deyin.)  Ve teşekkür edin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
  1. Mehmet Furkan diyor

    Teşekkürler, yalnız örnekteki gibi “Lütfen” ile başlamamalı ve o iletişim kişiye özgü kalmalı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.