Başmelek Chamuel

0 42.517

Adı: Allah’ı arayan, bulan  anlamına gelir.

Rengi: Açık yeşil olarak algılanır.

Başmelek Chamuel;İçimizdeki sevgi, anlayış, tolerans ve hoşgörü ışığını büyüterek kalbimizi açmamıza yardım eden sevgi meleğidir. Kişilere inatçılık, dalgınlık, tolerans, sağduyu gibi konularda yardımcı olur. Hayatınızda aradığınız  eşiniz, işiniz, eviniz  konusunda, ayrıca kaybettiğinizi sandığınız nesneleri bulmakta ( gözlük, ruhsat vb.) yardım talep edebilirsiniz. Başmelek Chamuel’ den kaybettiğiniz ev hayvanları  ve hatta kaybolmuş insanlar için bile yardım isteyebilirsiniz. O kişilerin meleklerinden ve Baş melek Chamuel’ den, ev hayvanları içinde Baş melek Ariel ve Başmelek Chamuel’ den  sizi yönlendirmeleri için yardım talep edebilirsiniz.

Yukarıda yazdığım gibi Başmelek Chamuel sevgi meleklerinden sorumludur. Ve “Varoluş” meleklerindendir. Bizlere her konuda yardım eder, ancak onun özel konuları şunlardır; tatmin edici refahlık sağlayan ilişkiler, sebat ve kararlılık, arkadaşlıklar, dostluklar vede size en uygun işi bulmanız gereken mesleği ve kariyer arayışınızda iç huzurunuzu bulmak için yardım eder. Yanlışları ve karışık zihinleri düzeltir, rahatlatır ve adalet sağlar. (Sevgi ile istediğiniz tüm konularınız için gözlerinizi kapayıp “O” güzel yüreğinize odaklanın sevgili Başmelek Şamuel ve meleklerinden enerjilerini yağdırmalarını talep edin ve niyetinizi yapın.) Neticede hayatınızda kayıp olan her şeyi bulmanıza  yön veren ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yardım eden enerjisi yumuşacık olan çok güzel ve muhteşem bir başmelektir. Ayrıca fazladan dirence ihtiyacınız olduğunda biriyle çatışma halindeyseniz onu davet edebilirsiniz. Anında rahatladığınızı hissedebilirsiniz.

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizden hissederek, inançla, samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. ” İç sesinizi dinleyin.” Size cevap mutlaka gelecektir.(Ya arkadaşınızdan, ya tv’den, ya bir kitaptan, yada rüyanızdan, yada bunlara benzer herhangi başka bir şeyden) Ve teşekkür edin. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve ışıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.