Başmelek Şekina

0 20.117

Rengi: İçinde gül pembesi rengi de bulunan kırmızı olarak algılanır.

Başmelek Şekina; İsmi özgürlüğün, “birlik ve koşulsuz ” sevginin “kalkan” yada “ikamet edilen yer” anlamına  gelir. Özgürlük konusunda şöyle der; Başmelek Şekina eğer içsel doğrunuz tarafından size söylenen bir söz, bilgi veya düşünce “onaylanmıyorsa” doğru değildir. “Başkalarının sizin için söyledikleri sözler, ve düşünceler kendilerine doğru gelse bile, bu  sizin için geçerli ve doğru olmayabilir.”

Çok güçlü şifacı meleklerden olan Şekina özgürlüğümüzü elimize almamız, sorumluluklarımızı yerine getirmemiz, adil ve dosdoğru biri olmak istediğimiz takdirde bizlere yardım eder. Bizi bir bütün olarak iyileştirir. Bir annenin çocuklarını gözettiği gibi  bizleri sevgiyle, cömertlikle, şefkatle gözetir ve  yol gösterir.

Olumsuz  düşünce ve duygular girdabına girdiğinizde farkında olun hemen durun Evren’e “iptal” mesajınızı derhal gönderin.

Çünkü yaşamımıza yön veren düşüncelerimiz, duygularımız ve sözlerimizdir. Her şeyin “Farkında” olmak için niyet edin ve niyetinize odaklanın. Aklınıza her geldiğinde “farkındalık” niyetinizi belirtin.

Baş melek Şekina’dan özgürleşmemiz için o güçlü,  şefkatli sıcacık enerjisini, sevgisini hissetmeniz, kendiniz olabilmenizi ve de bunları hisedebilmenizi kolaylaştırması, zihninizin dinginliğini ve birliğini sağlaması  için de yardım talep edebilirsiniz. (Melek enerjileri, özgür ruhlar veya gerçekten özgürleşmeyi isteyen ruhlar içindir.) Özgürleşmek istiyorsanız; yaşamınızda özgürlüğünüzü kısıtlayan her ne varsa bağınızı kesmeniz için Sevgili Şekina’dan  yardım etmesini isteyin.

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizden, hissederek, inançla, samimiyetle odaklanın; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.