Başmelek Ceremayel

Başmelek Ceremayel; Başlıca yedi Başmelek’ten biri olup Affetmekle ilgili ihtiyacımız olmayan ve bizlere zararı olan tüm duygu ve düşünceleri yardım eder.

0 29.226
  • Adı: Allah’ın merhameti anlamına gelir.
  • Rengi: Patlıcan moru, ametist  taşı  olarak algılanır.

Başmelek Ceremayel

Başmelek Ceremayel; Başlıca yedi Başmelek’ten biri olup Affetmekle ilgili, artık ihtiyacımız olmayan ve bizlere zararı olan tüm duygu ve düşünceleri bırakmamıza yardım eden içsel rehberlik ve “O” muhteşem mor ışığıyla şifa veren bir başmelektir. Başmelek Ceremayel merhamet meleğidir.

Ayrıca değişim ve dönüşüm süreçlerinde örneğin yaşantınızda misyonunuzu değiştirmek istediğinizde, hayatı olduğu gibi görmenizde ve neyin olumlu neyin değişmesi gerektiği konusunu anlamamız için bizlere yardım eder.

Başmelek Ceremayel iyileşmesini istediğimiz; hırs, korku, kendini üstün görme, kin, öfke, kendini suçlama, başkalarını suçlama, değersiz hissetme, kıskançlık, gurur, şüphe, sabırsızlık, ön yargı, acıma,vb. duygularınızı her çeşit sahte benlik kalıplarından  özgürleşmek ve kurtulmak için  yardım talep edebilirsiniz. Ayrıca Sevgili Başmelek Ceremayel yanınızda olduğu sürece hislerinizi de nasıl anlayacağınızı öğrenirsiniz. Tabi ki istediğiniz takdirde. Yüce Allah’ın izniyle ve niyetinizle “O” güzel mor enerjisiyle başınızdan ayak tırnağınıza kadar tüm hücrelerinizin yıkandığını vizyonlayın yada düşünün size çok iyi geldiğini hissedeceksiniz.

Affetmekle ilgili ise; biri sizi çok incittiğinde yada incittiğinizde acınızı o kadar derin hissedersiniz ki, kin ve öfke beslememeniz çok zor olur. Kendinizi böyle bir durumun içinde bulduğunuz zaman karşınızdaki kişi veya kişilere sevgi dolu gözlerle bakabilmeniz çok zor gelir. Onun için Başmelek Ceremayel’den yardım isteyin. Çünkü kişi veya kişilerin davranışlarını affetmenizin veya affedilmenin bir zorunluluk olduğunu hatırlayın. Çünkü bağışlamak ve bağışlanmak kendinizi arındırmak ve gücünüzü tekrar kazanmanızın  bir yoludur.

“Affetmek istediğiniz insanların elbette yaptıkları doğru olduğu anlamına gelmez.”

Ancak sadece bağışlamanın sizin kendinizi zehirlerden ve toksinlerden arındırmak yükünüzü bırakmak olduğunu bilin.” Bir detoks gibi de düşünebilirsiniz.”

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizden hissederek inançla samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Teşekkür edin. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.